امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۱۰:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 142605
تاریخ انتشار: ۸ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 101
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل المانیتور، سناتور «باب کورکر» که به دلیل اصرار بر تصویب هر توافقی ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل المانیتور، سناتور «باب کورکر» که به دلیل اصرار بر تصویب هر توافقی با ایران در کنگره مشهور است امروز گفته که تا 24 مارس برای دیدن نتیجه مذاکرات صبر می‌کند و پس از آن با دیگر اعضای کنگره برای فشار آوردن به مذاکره‌کنندگان، تصمیم می‌گیرد.
وی باز هم گفته که کنگره باید در مورد هر توافق احتمالی با ایران نظر بدهد و آن را به تصویب برساند. سناتور کورکر همچنین گفت که اگر دنیا به این نتیجه برسد که ایران و 1+5 بر سر پرونده هسته‌ای به توافق رسیده‌اند، نظام تحریم‌ها از هم می پاشد.
سناتور الیزابت وارن هم امروز در جلسه استماع مربوط به مذاکرات هسته‌ای گفت که گفت‌وگو، بهترین راه برای بازداشتن ایران از دست‌یابی به سلاح اتمی است.
این سخنان در حالی منتشر می‌شود که صبح امروز به وقت واشنگتن، سناتور منندز و جمعی دیگر از هم‌اردوگاهیهای وی در حزب جمهوری‌خواه، نامه‌ای به اوباما نوشتند و به وی گفتند که تا 24 مارس (4 فروردین) منتظر نتیجه مذاکرات می‌مانند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار