امروز : پنجشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 22
۱۸:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 142619
تاریخ انتشار: ۸ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 81
به گزارش خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، ناصر سودانی نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی امروز سه‌شنبه در تذکر شفاهی ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، ناصر سودانی نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی امروز سه‌شنبه در تذکر شفاهی خود در صحن علنی خطاب به وزیر امور خارجه اظهار داشت: آقای ظریف جناب عالی مأموریت ندارید تا رضایت آمریکا را به دست آورید، شما مأمورید از عزت، استقلال و منافع ملی دفاع کنید، شما مأمورید حقانیت منطقه استوار انقلاب اسلامی را به نمایش بگذارید.

وی با استناد به قرآن مجید افزود: این کلام صریح قرآن است که می‌گوید آنها هرگز از شما راضی نخواهند شد مگر اینکه از مکتب آنها پیروی کنید، آمریکا هیچ گاه از توطئه علیه ما دریغ نکرده و کوتاه نیامده این را باور کنید.

نماینده اهواز خطاب به وزیر امور خارجه ادامه داد: اگر در این موضوع شک دارید و به آن یقین نکرده‌اید مروری بر جنایت‌های اخیر آنها داشته باشید، به آنها اعتمادی نداشته باشید و به مذاکرات و به سخنان در گوشی آنها دل نبندید.

وی خاطرنشان کرد: برای آنها خاکریز نرم و نفوذپذیر نباشید، بلکه رفتار شما به نمایندگی از ملت قهرمان ایران باید به گونه‌آی باشد که بنا به گفته قرآن، موجب وحشت آنها باشد.

سودانی در تذکر دیگری خطاب به رئیس‌ جمهور و همه دولتمردان گفت: به صلاح مملکت نیست که نمایندگان مجلس را در دسته‌های خودی و خودی تقسیم کنید و در پاسخ به نامه‌ها که عموما مشکلات مردم و کمک به شماست، تبعیض قائل شویم.

نماینده اهواز رفتارهای تبعیض‌آمیز را خلاف شعار اعتدال عنوان کرد و گفت: اگر در انتصابات دقتی شود اصحاب فتنه در شهرهای مختلف مقربون شده‌اند، و فرزندان انقلاب و دفاع مقدس و نیروهای ارزشی از گردونه حذف شده‌اند که این برکت را از کار شما می‌گیرد.

وی در تذکر دیگری به رسانه‌ها و مطبوعات، آنها را به رعایت تقوا فراخواند و بیان داشت: نشر اکاذیب، شانتاژ و داد و ستدهای خاص در نزد وجدان عمومی وجهه شما را خدشه‌دار و لکه‌دار می‌کنند و مردم تبلیغات دروغین را خوب می‌فهمند.

نماینده اهواز در پایان خوزستان را به مثابه کشور برشمرد و یادآور شد: قلب با سایر اعضای بدن متفاوت است و اگر دچار مشکل شود، کل بدن را دچار مشکل می‌کند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها