امروز : شنبه ۷ اسفند ۱۳۹۵ - 2017 February 25
۰۳:۴۳
نمایشگاه رسانه دیجیتال
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 142621
تاریخ انتشار: ۸ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 50
  به گزارش حوزه دولت پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دولت، بر اساس مصوبات هیأت وزیران، وزارت جهادکشاورزی مجاز شد ...

 
به گزارش حوزه دولت پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دولت، بر اساس مصوبات هیأت وزیران، وزارت جهادکشاورزی مجاز شد برای حمایت از توسعه سرمایه‏‌گذاری در بخش کشاورزی و تشکیل صندوق‌‏های حمایت از توسعه بخش کشاورزی، نسبت به فروش ساختمان‏های اداریِ مازاد بر نیاز خود در استانهای تهران، اردبیل، سیستان و بلوچستان، یزد، چهارمحال و بختیاری و فارس اقدام کند.
مصوبات هیأت وزیران به شرح زیر است:
مجوز فروش اموال مازاد نیاز وزارت جهاد کشاورزی در استانهای اردبیل و تهران
وزارت جهادکشاورزی مجاز است برای حمایت از توسعه سرمایه‏‌‎گذاری در بخش کشاورزی و تشکیل صندوق‏‌های حمایت از توسعه بخش کشاورزی با مشارکت تولیدکنندگان به منظور تأمین سرمایه اولیه صندوق‏های یادشده، نسبت به فروش ساختمان‏های اداری مازاد بر نیاز خود با پلاک ثبتی (5176) فرعی از (123) اصلی، به مساحت (152) متر مربع عرصه و (377) متر مربع اعیانی، واقع در بخش (12) شهرستان تهران، استان تهران و پلاک ثبتی (12994) فرعی از (6240/112) اصلی، به مساحت (1062) متر مربع عرصه و (27/153) متر مربع اعیانی، واقع در بخش (21) شهرستان پارس آباد، استان اردبیل با رعایت قوانین و مقررات مربوط اقدام و وجوه حاصل از فروش را به حساب درآمد عمومی کشور واریز کند.
معادل صددرصد وجوه یادشده در اجرای ماده (12) قانون تشکیل وزارت جهادکشاورزی - مصوب 1379- و ماده (17) قانون افزایش بهره‏وری بخش کشاورزی و منابع طبیعی - مصوب 1389- از محل اعتبار مربوط در اختیار وزارتخانه یادشده قرار می‏‌گیرد تا با رعایت قوانین و مقررات مربوط در استان‏های مذکور هزینه کند.
مجوز فروش اموال غیر منقول وزارت جهاد کشاورزی در استان سیستان و بلوچستان
وزارت جهادکشاورزی مجاز است برای حمایت از توسعه سرمایه‏‌گذاری در بخش کشاورزی و تشکیل صندوق‏های حمایت از توسعه بخش کشاورزی با مشارکت تولیدکنندگان به منظور تأمین سرمایه اولیه صندوق‌‏های یادشده، نسبت به فروش املاک مازاد بر نیاز خود در استان سیستان و بلوچستان به شرح جدول پیوست که تأیید شده به مهر دفتر هیأت دولت است، با رعایت قوانین و مقررات مربوط اقدام و وجوه حاصل از فروش را به حساب درآمد عمومی کشور واریز کند.
معادل صددرصد وجوه یادشده در اجرای ماده (12) قانون تشکیل وزارت جهادکشاورزی - مصوب 1379- و ماده (17) قانون افزایش بهره‏وری بخش کشاورزی و منابع طبیعی - مصوب 1389- از محل اعتبار مربوط در اختیار وزارتخانه یادشده قرار می‏گیرد تا با رعایت قوانین و مقررات مربوط در استان مذکور هزینه کند.
مجوز فروش اموال مازاد وزارت جهاد کشاورزی در استانهای یزد، چهارمحال و بختیاری و فارس
وزارت جهادکشاورزی مجاز است برای حمایت از توسعه سرمایه‌‏گذاری در بخش کشاورزی و تشکیل صندوق‏‌های حمایت از توسعه بخش کشاورزی با مشارکت تولیدکنندگان به منظور تأمین سرمایه اولیه صندوق‏‌های یادشده، نسبت به فروش املاک مازاد بر نیاز خود به شرح جدول زیر با رعایت قوانین و مقررات مربوط اقدام و وجوه حاصل از فروش را به حساب درآمد عمومی کشور واریز کند.
معادل صددرصد وجوه یادشده در اجرای ماده (12) قانون تشکیل وزارت جهادکشاورزی - مصوب 1379- و ماده (17) قانون افزایش بهره‏‌وری بخش کشاورزی و منابع طبیعی - مصوب 1389- از محل اعتبار مربوط در اختیار وزارتخانه یادشده قرار می‏‌گیرد تا با رعایت قوانین و مقررات مربوط در استان‏‌های مذکور هزینه کند.
مجوز فروش اموال مازاد وزارت جهاد کشاورزی در برخی استانها برای حمایت از کشاورزان از اینجا قابل مشاهده است.
مجوز فروش ملک مازاد وزارت جهاد کشاورزی در استان فارس
وزارت جهادکشاورزی مجاز است برای حمایت از توسعه سرمایه‏‌گذاری در بخش کشاورزی و تشکیل صندوق‏های حمایت از توسعه بخش کشاورزی با مشارکت تولیدکنندگان به منظور تأمین سرمایه اولیه صندوق‏‌های یادشده، نسبت به فروش ساختمان اداری مازاد بر نیاز خود با پلاک ثبتی (395) فرعی از (1749) اصلی به مساحت (5/283) متر مربع عرصه و (340) متر مربع اعیانی، واقع در بخش (4) شهرستان شیراز، استان فارس، با رعایت قوانین و مقررات مربوط اقدام و وجوه حاصل از فروش را به حساب درآمد عمومی کشور واریز نماید. معادل صددرصد وجوه یادشده در اجرای
ماده (12) قانون تشکیل وزارت جهادکشاورزی- مصوب 1379- و ماده (17) قانون افزایش بهره‏وری بخش کشاورزی و منابع طبیعی - مصوب 1389- از محل اعتبار مربوط در اختیار وزارتخانه یادشده قرار می‏گیرد تا با رعایت قوانین و مقررات مربوط در استان مذکور هزینه کند.
اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس‌جمهور، این مصوبات را در تاریخ 29/10/1393 برای اجرا به وزارت جهادکشاورزی ابلاغ کرد.
انتهای پیام/ 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار