امروز : چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 21
۱۸:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 142625
تاریخ انتشار: ۸ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 109
به گزارش حوزه دولت پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل پایگاه اطلاع‌رسانی دولت، بر اساس مصوبه هیأت وزیران، مبلغ ده هزار و یکصد و پنجاه میلیارد ...

به گزارش حوزه دولت پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل پایگاه اطلاع‌رسانی دولت، بر اساس مصوبه هیأت وزیران، مبلغ ده هزار و یکصد و پنجاه میلیارد ریال از محل «اعتبارات موضوع فروش سهام، سهم الشرکه، اموال، دارایی‌‏ها و حقوق مالی و نیروگاه های متعلق به دولت و مؤسسات و شرکت های دولتی وابسته و تابعه» بابت پرداخت مطالبات سازمان تأمین اجتماعی اختصاص یافت.
بر اساس مصوبه هیأت وزیران، مبلغ ده هزار و یکصد و پنجاه میلیارد ریال از محل «اعتبارات موضوع فروش سهام، سهم الشرکه، اموال، دارایی‏‌ها و حقوق مالی و نیروگاه های متعلق به دولت و مؤسسات و شرکت‌های دولتی وابسته و تابعه» بابت پرداخت مطالبات سازمان تأمین اجتماعی اختصاص یافت.
در متن مصوبه هیأت وزیران آمده است:
مبلغ ده هزار و یکصد و پنجاه میلیارد (000ر000ر000ر150ر10) ریال به صورت هزینه ای از محل اعتبارات جزء (9) ردیف (101000) جدول شماره (8) قانون بودجه سال 1393 کل کشور با عنوان «اعتبارات موضوع فروش سهام، سهم الشرکه، اموال، دارایی‏‌ها و حقوق مالی و نیروگاه های متعلق به دولت و مؤسسات و شرکت-های دولتی وابسته و تابعه» بابت پرداخت مطالبات سازمان تأمین اجتماعی موضوع ردیف های (15) و (24) جدول شماره (18) قانون بودجه سال 1393 کل کشور در اختیار دستگاه ذیربط قرار می گیرد تا برابر قوانین و مقررات مربوط هزینه شود.
اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس‌جمهور، این مصوبه را در تاریخ 1/11/1393 برای اجرا به وزارت امور اقتصادی و دارایی، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور ابلاغ کرد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها