امروز : جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 23
۲۳:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 142626
تاریخ انتشار: ۸ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 23
به گزارش خبرنگار دفاعی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سردار رحیم دستیار و مشاور عالی فرماندهی کل قوا عصر امروز (سه‌شنبه) در حاشیه ...

به گزارش خبرنگار دفاعی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سردار رحیم دستیار و مشاور عالی فرماندهی کل قوا عصر امروز (سه‌شنبه) در حاشیه مراسم گرامیداشت شهید الله‌دادی و چند تن از شهدای حزب‌الله در مسجد امیرالمؤمنین تهران در جمع خبرنگاران اظهار کرد: شهادت مجاهدین بزرگواری همچون سردار الله‌دادی و فرزند شهید عماد مغنیه و دیگر عزیزان شهید را به محضر امام زمان و ملت‌های آزادیخواه لبنان و ایران تسلیت می‌گویم.

وی افزود: به نظر می‌رسد که جبهه واحدی شکل گرفته که  یک طرف آن قدرت‌های بزرگی مثل آمریکا، انگلیس و رژیم صهیونیستی و جبهه نفاق عربی قرار دارند و به مقابله با بیداری اسلامی و تضعیف جبهه مقاومت اسلامی می‌پردازند.

سردار صفوی خاطرنشان کرد:‌ ناامنی مردم در سوریه و عراق باعث خوشحالی و امنیت رژیم صهیونیستی است و ما اتحاد جبهة‌النصره را در منطقه سوریه و قنیطره با رژیم صهیونیستی مشاهده می‌کنیم، بسیاری از مجروحان جبهةالنصره در سرزمین اشغالی مداوا می‌شوند و یا اینکه هلی‌کوپترهای صهیونیستی با اطلاعاتی که از داخل جبهة‌النصره دریافت می‌کنند،مناطق سوریه را بمباران می‌کنند.

 با بیان اینکه نا امنی در عراق و سوریه و حتی نا امنی در افغانستان را، نا امنی در ایران می‌دانیم، تاکید کرد: این فرزندان بزرگوار و سردارانی مانند الله‌دادی برای امنیت منطقه و امنیت مردم در سوریه، لبنان و عراق و در کل برای امنیت منطقه،  به شهادت رسیده‌اند.

سردار صفوی تاکید کرد: ما کتمان نمی‌کنیم در سوریه و عراق به عنوان مشاور حضور داریم و به آقای بشاراسد و حیدر العبادی مشاوره می‌دهیم.

دستیار و مشاور عالی فرمانده کل قوا با بیان اینکه مشاوره ایران به سوریه و عراق به امنیت این دو کشور کمک می‌کند، گفت:‌ ما امنیت سوریه و عراق را امنیت خود می‌دانیم و  ناامنی در عراق و سوریه و حتی ناامنی در افغانستان به نوعی ناامنی در ایران تلقی می‌کنیم.

وی ادامه داد: ما برای امنیت منطقه و برای امنیت مردم ایران در سوریه، لبنان و عراق، فرزندان بزرگواری مثل شهید الله دادی که یک فرمانده مومن، شجاع و خردمند بود قربانی کردیم.

سرلشکر صفوی اظهار امیدواری کرد: انشاءالله جبهه مقاومت اسلامی با حضور ایران در این صحنه به پیروزی نهایی برسد، کما اینکه آثار پیروزی را در سوریه مشاهده می‌کنیم.

وی در ادامه به ائتلاف آمریکایی، غربی و عربی علیه بشار اسد اشاره و تصریح کرد: ائتلاف آمریکایی ــ غربی و عربی برای سرنگونی رژیم بشار اسد تأسیس شد. بالاخره ائتلافی که در عراق با این همه ادعایی که به راه انداختند که با داعش مبارزه کنند، این ائتلاف نتوانست کاری کند و اگر انجام داده آمریکا اعلام کند که چه‌کاری انجام داده است.وی با بیان اینکه ائتلاف ضدداعش شکست خورده است، افزود: سیاست‌های آمریکا در عراق و سوریه با شکست مواجه شده و می‌توان گفت در مقیاس کلی آمریکایی‌ها در مسائل منطقه و اوکراین هم با شکست روبه‌رو شده‌اند و نتوانسته‌اند در مقابل روس‌ها واکنش نشان دهند.مشاور عالی فرمانده کل قوا با بیان "ما آینده منطقه را به‌نفع ملت‌های اسلامی می‌دانیم" اظهار داشت: آنچه در منطقه می‌گذرد در جهت تضعیف سیاست‌های آمریکا در منطقه است. آمریکایی‌ها در منطقه، مسائل یمن، افغانستان و سوریه را می‌بینند و این‌طور نیست که آنچه در سوریه و بحرین می‌گذرد، به‌نفع آمریکایی‌ها باشد البته ما حضور پایگاه انگلیسی‌ها در بحرین را علامت خطرناکی می‌دانیم.صفوی در همین زمینه افزود: انگلیسی‌ها پس از خروجشان در سال 1971 از خلیج فارس و شرق مدیترانه دوباره در حال بازگشت به منطقه هستند که این برگشت آنها علائم شومی در پی خواهد داشت.وی تصریح کرد: در مجموع، منطقه آبستن حوادثی است که بنده سیر حوادث را به‌ضرر جبهه متحد آمریکایی‌ها،‌ غربی‌ها، صهیونیست‌ها و نفاق عربی می‌دانم و این روند به‌نفع ملت‌های آزادی‌خواه منطقه، جبهه مقاومت اسلامی چه در لبنان، چه در سوریه و چه در عراق می‌دانم.مشاور عالی فرمانده کل قوا با تأکید بر اینکه امروز رهبر معظم انقلاب پرچمدار دفاع از بلاد اسلامی هستند، افزود: ایشان نه تنها از ملت و کشور ایران دفاع می‌کنند، بلکه از فلسطین هم دفاع می‌کنند و از سوریه و عراق هم دفاع می‌کنند. رهبری مانند امام بزرگوارمان رهبری هستند که ملت‌های اسلامی به وجود ایشان به‌عنوان رهبر اسلامی اعتماد دارند.سردار صفوی در پایان خاطرنشان کرد: امروز ملت‌های اسلامی به حکمت، صبر و تحمل و قاطعیت رهبر انقلاب اعتماد دارند و امیدوارم که ملت‌های ایران، عراق و لبنان و سوریه به پیروزی برسند و رژیم‌های بی‌ریشه همانند رژیم صهیونیستی و رژیم‌های پادشاهی منطقه که ریشه‌های پوسیده و فرسوده‌ای دارند، یکی یکی از صحنه حذف شوند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها