امروز : شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 16
۱۴:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 142627
تاریخ انتشار: ۸ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 78
  به گزارش حوزه پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سیدحسین نقوی حسینی سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در

 

به گزارش حوزه پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سیدحسین نقوی حسینی سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در تشریح جزئیات جلسه امروز (سه‌شنبه) گفت: بحث اول جلسه امروز موضع سفر هیأت آلمانی به جمهوری اسلامی و عدم رعایت رفتارهای دیپلماتیک و اظهار مداخله‌جویانه او در ملاقات‌ها بود.

وی افزود: در این جلسه اعضای کمیسیون امنیت به نحوه دعوت، برنامه‌های هیأت، اظهارنظرهای مداخله‌جویانه، عدم برخورد دستگاه دیپلماسی با اظهارات مذکور و سکوت وزارت خارجه به شدت اعتراض نمودند. همچنین اعتراض به وزارت خارجه به علت عدم ارائه گزارش کامل و دقیق از اعضای هیأت به مجلس و درخواست وزارت خارجه مبنی بر ملاقات با افراد غیرمسئول به طور جدی مطرح شد.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در همین زمینه خاطرنشان کرد: در این جلسه تصمیم گرفته شد تا مشروح مذاکرات و ملاقات‌های صورت گرفته از وزارت خارجه درخواست شود تا در جلسه هفته آینده کمیسیون با حضور نمایندگانی از وزارت خارجه و اطلاعات مورد بررسی قرار گیرند.

نقوی‌حسینی در ادامه گفت: در ادامه جلسه شرایط آموزش و پرورش و ضرورت توجه جدی به فرهنگیان کشور، اصلاح شرایط فعلی و رفع تبعیض بین فرهنگیان و سایر کارکنان دولت مورد بحث و بررسی قرار گرفت و بنابراین مقرر گردید نقوی‌حسینی گزارشی از وضعیت آموزش و پرورش و فرهنگیان به کمیسیون ارائه کند.

انتهای پیام/

 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها