امروز : چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۱۵:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 142633
تاریخ انتشار: ۸ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 41
به گزارش حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حزب مردمی اصلاحات با صدور بیانیه‌ای از نامه مقام معظم رهبری به جوانان کشورهای غربی ...

به گزارش حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حزب مردمی اصلاحات با صدور بیانیه‌ای از نامه مقام معظم رهبری به جوانان کشورهای غربی تقدیر کرد.
در این بیانیه آمده است: سپاس بی‌کران خداوند متعال را که سایه رهبری عزیز بر سر ملت ایران و مامی مسلمین و آزادی‌خواهان جهان است چقدر زیبا بود پیام رهبری این پیام همچون پیامی امام‌گونه بود و نشان‌دهنده نگاه عمیق مقام معظم رهبری به همه جهانیان است و چه بسیار دلهای آزادیخواهان جهان را خشنود کرد و دل دشمنان بشریت و ضد حقوق بشری را به لرزه انداخت و آنها را به گرد باد زمان سپرد و وحشت سردمداران غربی را به ارمغان آورد و نویدبخش دنیایی پر از عدالت و داد.
این بیانیه می‌افزاید: این پیام همچون نسیمی دلنواز بر جهانیان نواخت و چه زیبا بود نگاه رهبری به انسان و انسان‌مداری و فاجعه و عظیم ضد بشری در دنیای غرب وحشی را یادآوری نمود.
در بخش پایانی این بیانیه آمده است: ما به عنوان یک حزب مردمی اصلاح‌طلب و عدالت‌خواه و اعتدالگرا از پیام مقام معظم رهبری به جوانان غربی را حمایت کرده و لبیک خود را اعلام می‌داریم.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها