امروز : پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶ - 2017 March 30
۰۶:۴۹
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 142642
تاریخ انتشار: ۸ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 10
به گزارش حوزه دولت پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت، هیأت وزیران مقرر کرد مبلغ چهل میلیارد ریال برای بخشودگی ...

به گزارش حوزه دولت پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت، هیأت وزیران مقرر کرد مبلغ چهل میلیارد ریال برای بخشودگی هزینه‌ های آب و برق مصرفی منطقه زلزله زده دشتی و تنگستان در اختیار استانداری بوشهر قرار گیرد تا برابر قوانین و مقررات مربوط اقدام شود.

بر اساس مصوبه هیأت وزیران مبلغ چهل میلیارد ریال برای بخشودگی هزینه های آب و برق مصرفی منطقه زلزله زده دشتی و تنگستان در اختیار استانداری بوشهر قرار می گیرد.

در مصوبه هیأت وزیران آمده است:

مبلغ چهل میلیارد (000ر000ر000ر40) ریال به صورت هزینه‌ای از محل منابع ماده (12) قانون تشکیل سازمان مدیریت بحران کشور، موضوع بند (ش) ماده (224) قانون برنامه پنجم توسعه، برای بخشودگی هزینه‌های آب و برق مصرفی منطقه زلزله زده دشتی و تنگستان در اختیار استانداری بوشهر قرار می‌گیرد تا برابر قوانین و مقررات مربوط اقدام شود.

اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس‌جمهور این مصوبه را در تاریخ 1/11/1393 برای اجرا به وزارت کشور، وزارت امور اقتصادی و دارایی و سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور ابلاغ کرد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار