امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۰۰:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 142653
تاریخ انتشار: ۸ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 43
به گزارش خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، محمد حقانی در جریان یکصد و بیست و هفتمین جلسه شورای شهر تهران با اشاره به اجرای طرح ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، محمد حقانی در جریان یکصد و بیست و هفتمین جلسه شورای شهر تهران با اشاره به اجرای طرح استقبال از بهار از سوی شهرداری تهران، اظهار داشت: شهرداری تهران هر ساله قبل از فرا رسیدن سال جدید این طرح را اجرا می کند که جای تشکر و قدردانی دارد، اما اجرای این طرح با مشکلاتی روبروست که امیدوارم این موانع و مشکلات مورد توجه قرار گیرد و رعایت شود.
وی تصریح کرد: از سال 72 تا به امروز طرح فاضلاب شهر تهران اجرا شده است که بر اساس گزارشات از 10 هزار کیلومتر به فاضلاب شهر تهران نزدیک به 5 هزار متر آن اجرا شده است که متاسفانه در طرح استقبال از بهار شهرداری تهران ابلاغیه هایی را به سایر مناطق ارسال می کند و در اجرای کارهای عمرانی از ابتدای بهمن تا پایان فروردین خودداری کند که همین امر مشکلاتی را در شهر بوجود می آورد.
حقانی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه شهر تهران در ایام نوروز تخلیه شده و خانواده ها به مسافرت می روند، لزومی ندارد که این بخش از کارهای عمرانی شهر تعطیل شود و نهایتا ما می توانیم از 15 اسفند تا شب عید دستور توقف اینگونه کارها را صادر کنیم.
وی اظهار امیدواری کرد: شهرداری تهران در این زمینه اقدامات لازم را انجام دهد.
حقانی در ادامه با تاکید بر اینکه نباید فروش باغ ها و فضای سبز و پارک ها در دستور کار قرار گیرد، گفت: متاسفانه در بخشی از گزارش سازمان املاک و مستقلات در بودجه 94 به ساختمان اشاره شده است که این ملک در منطقه یوسف آباد مستقر است و تاکید شده است که می تواند کاربری آن تغییر کند که امیدواریم اینگونه مسائل در شهرداری تهران تکرار نشود.
عضو شورای شهر تهران بیان داشت: توقف فروش باغات و فضای سبز بر اساس منویات مقام معظم رهبری بوده که امیدواریم این موضوع مورد توجه قرار گیرد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها