امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۰۹:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 142656
تاریخ انتشار: ۸ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 19
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان قضایی نیروهای مسلح، معاون قضایی و حقوقی سازمان قضایی نیروهای مسلح در

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان قضایی نیروهای مسلح، معاون قضایی و حقوقی سازمان قضایی نیروهای مسلح در همایش پیشگیری از وقوع جرم گفت: با رعایت شاخص‌های ارزشی در پیشگیری از وقوع جرم به توفیقات قابل دفاعی دست می‌یابیم.
حجت‌الاسلام محمد مصدق با بیان این که رعایت شاخص‌های ارزشی زمینه‌ساز ارتقای ضریب هوش اخلاقی است، گفت: امروز نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران دارای سالمترین نیروهای نظامی در سطح دنیا است.
وی افزود: این موضوع باعث افتخار است و همه فرماندهان در سراسر کشور درگیر این موضوع هستند.
معاون قضایی و حقوقی سازمان قضایی نیروهای مسلح برگزاری چنین همایشی را یکی از راهکارهای پیشگیری از وقوع جرم دانست و گفت: به فراخور اهمیت این موضوع در هر استانی شورای پیشگیری تشکیل شده که فرماندهان نیروهای مسلح شخصا در آن حضور دارند.
مصدق ادامه داد: امسال با جمع‌بندی پیشنهادهای فرماندهان نظامی و انتظامی سراسر کشور، موضوع ایراد ضرب و جرح را در موضوعات مربوط به پیشگیری از وقوع جرم، مورد توجه قرار داده‌ایم و این موضوع هم‌اکنون در حال بررسی است.
وی با اشاره به اهمیت بسیاری بالای وقوع بزهکاری در نیروهای مسلح و علل بروز جرائم در این بخش، توجه تمام فرماندهان در همه سطوح در این خصوص را متذکر شد.
این مقام مسئول با اشاره به اینکه ضرب و جرح بر خلاف تصور عمومی جامعه در شمار اولین یا دومین عناوین مجرمانه در کشور است، گفت: تنها با بررسی پرونده در دستگاه قضایی مشکلی حل نمی‌شود، بلکه باید زمینه ارتکاب جرم از بین برود.
معاون قضایی و حقوقی سازمان قضایی نیروهای مسلح با اشاره به اینکه اقتدار با یک عذرخواهی از بین نخواهد رفت، تصریح کرد: مدیرانی موفق هستند که رفتار پدارنه در مجموعه خود اتخاذ کنند.
در پایان این همایش از پدران شهید امین کیوان فرد و محمدباقر زارعی تقدیر شد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها