امروز : پنجشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۶ - 2017 September 21
۱۲:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 14267
تاریخ انتشار: ۲۷ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۳:۲۶
تعداد بازدید: 63
حجت‌الاسلام والمسلمین روح‌الله حسینیان نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری ...

حجت‌الاسلام والمسلمین روح‌الله حسینیان نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با بیان اینکه دنیا از ابتدا می‌دانست که انتخابات ایران سالم‌ترین انتخابات دنیاست، گفت: اینکه دشمنان انقلاب اسلامی بعضاً اتهام تقلب را در خصوص انتخابات در ایران مطرح کردند، به دلیل عصبانیت آنان از نتیجه انتخابات بوده است.

وی با بیان اینکه روحانی با یک رای شکننده رئیس‌جمهور ایران شد، افزود: اگر خدای‌ناکرده نظام اسلامی اهل خیانت به آرای مردم بود، اجازه نمی‌داند فردی با 51 درصد آرا رئیس‌جمهور شود.

نماینده تهران در مجلس با اشاره به اظهارت هاشمی رفسنجانی مبنی بر اینکه انتخابات92 دمکراتیک ترین انتخابات جهان بوده است، افزود: انتخابات در ایران همیشه سالم بوده و نیازی به تائید یا رد آن توسط افرادی چون هاشمی و خاتمی نیست.

حسینیان تاکید کرد: همانطور که ادعای دروغ تقلب توسط دشمنان انقلاب و افرادی چون هاشمی، خاتمی و ضدانقلاب موجب بی‌اعتنایی شد باید به اظهار نظر امروز این افراد مثل گذشته بی اعتنایی کرد چون انتخابات92 هیچ تفاوتی با انتخابات 88 و انتخابات گذشته نداشته است.

وی با بیان اینکه برخی بر اساس نتیجه انتخابات به رای مردم احترام می‌گذارند، گفت: ما اساس انتخابات و رای مردم را محترم می‌دانیم و نتیجه‌ انتخابات را دلیلی برای رد حق و رای مردم نمی‌دانیم.

نماینده مردم تهران در مجلس گفت: وقتی وزارت کشور آقای هاشمی انتخابات برگزار کرد، آقای خاتمی که از جریان چپ آنروز بود پیروز شد و زمانی که آقای خاتمی انتخابات برگزار کرد، علی‌رغم تمام تلاشی که دولت و شخص خاتمی برای رای نیاوردن آقای احمدی‌نژاد داشتند، ایشان منتخب مردم شد.

حسینیان افزود: اکنون نیز که وزارت کشور آقای احمدی‌نژاد انتخابات را برگزار کرده است آقای روحانی رئیس‌جمهور شده است بنابر این اگر هر فردی کوچکترین شناخت از انتخابات ایران داشته باشد متوجه خواهد شد که تقلب در انتخابات ایران ممکن نیست.

وی گفت: انتخابات92 هیچ تفاوتی با انتخابات گذشته نداشته است مگر اینکه برخی خیال می‌کنند آقای روحانی به آنها نزدیک است و حرف متفاوتی می‌زنند لذا باید به تائید یا رد اساس انتخابات توسط افرادی چون هاشمی و خاتمی بی اعتنایی کرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها