امروز : سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 21
۱۳:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 142679
تاریخ انتشار: ۸ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 24
به گزارش خبرنگار قضایی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، محمود علیزاده طباطبایی در حاشیه همایش حقوق شهروندی و حق دفاع با حضور در جمع خبرنگاران در ...

به گزارش خبرنگار قضایی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، محمود علیزاده طباطبایی در حاشیه همایش حقوق شهروندی و حق دفاع با حضور در جمع خبرنگاران در خصوص توقیف هفته نامه ستاره صبح گفت: این هفته نامه حدوداً 20 روز پیش به دلیل انتشار نامه علی مطهری به رئیس قوه قضاییه تویف شد اما هنوز تفهیم اتهام صورت نگرفته است.

وی افزود: من 2-3 بار به شعبه 4 دادسرای فرهنگ و رسانه مراجعه کردم اما بازپرس سعادت‌مهر چون تازه آمده به من گفت پرونده را مطالعه می‌کنم بعد می‌گویم چه زمانی به دادسرا بیایید.

وی همچنین در خصوص نامه امیر میرزایی حکمتی به رئیس جمهور گفت: چندی پیش سفیر سوئیس نامه وی را به دفتر من آورد و من هم آن را به دفتر آقای آشنا بردم، ایشان نامه را به رئیس جمهور داده اما هنوز روحانی پاسخی به نامه نداده است.

وکیل مهدی هاشمی در خصوص پاسخ به حمید رسایی که قرار بود در صحن علنی مجلس قرائت شود، گفت: رئیس مجلس دستور داده که نامه خوانده شود اما هنوز در نوبت قرار دارد.

وی با اشاره به اینکه پس از شکایت از کاوه اجتهاردی وی هنوز به دادسرا احضار نشده است گفت: در مورد شکایت خانواده هاشمی به دادگاه روحانیت از حمید رسایی هم یکی دو ماه پیش دادگاه اعضای خانواده هاشمی را احضار کرد تا توضیح دهند، فعلاً محسن هاشمی توضیحات خود را ارائه داده و قرار است بقیه اعضای خانواده وی هم برای توضیح به دادگاه بروند.

انتهای پیام/

 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار