امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۰۱:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 142681
تاریخ انتشار: ۸ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 22
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، رضا طاهر خانی در جلسه شورای اداری بخش رودهن در بحث ایجاد امید و نشاط در بین جامعه گفت:حل مشکلات معیشتی ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، رضا طاهر خانی در جلسه شورای اداری بخش رودهن در بحث ایجاد امید و نشاط در بین جامعه گفت:حل مشکلات معیشتی مردم تا حد توان در دستور کار نهاد‌های دولتی قرار بگیرد که خوشبختانه دولت تدبیر و امید اقدامات بسیار خوبی در این راستا از جمله کنترل تورم، برقراری آرامش روحی و روانی در جامعه و همچنین اجرای طرح نظام سلامت داشته است.
طاهرخانی با اشاره به اینکه حفظ و تقویت روحیه جهادی ادامه داشته باشد اظهار داشت: با عنایت به ابلاغ سیاست‌های اقتصاد مقاومتی از سوی مقام معظم رهبری  ادارات و دستگاه‌های دولتی در اجرای برنامه‌های دولت و اقتصاد مقاومتی برنامه ریزی صحیح داشته باشند.
بخشدار رودهن تکریم ارباب رجوع را از سوی ادارات بسیار مهم دانست و گفت: ادارات و نهاد های خدمات رسان  عملکرد خود را در اختیار آحاد مردم قرار دهند تا مردم ضمن اطلاع از اقدامات انجام شده از کارها و برنامه‌های آینده نیز مطلع شوند که این اقدام موجب امیدواری مردم به آینده خواهد شد.
 وی گفت: تریبون نماز جمعه  بهترین جایگاه برای ارائه گزارش و عملکرد دستگاه‌های دولتی است.
وی همچنین در خصوص دهه مبارک فجر گفت: دهه فجر دهه تجدید قوای نیروهای انقلابی و تجدید میثاق ملت با ولایت و آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.
طاهر خانی گفت: جشن سی و ششمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی را در حالی برگزار می‌کنیم که ایران اسلامی با توجه به جنگ‌های نرم و سخت و تحریم‌های اقتصادی، در سطح خاورمیانه و جهان به اقتدار و عزت رسیده است.
وی افزود: انقلاب اسلامی و برقراری نظام جمهوری اسلامی نقطه عطفی برای مبارزه با ظلم ستیزی، ترویج فرهنگ اسلامی در بین آحاد مردم، آرامش و آسایش  و برقراری عدالت در بین جامعه بود.
بخشدار رودهن اظهار داشت: در اوایل انقلاب دشمنان نظام و اسلام جنگ تحمیلی را بر ما تحمیل کردند که بعد از هشت سال با رسوایی تمام به خانه بازگشتند و بعد از آن رو به جنگ های نرم و تحریم های اقتصادی آوردند که باز هم به یاری خداوند و رهنمودی های مقام معظم رهبری، ملت غیور و همیشه در صحنه ایران همانند گذشته پیروز میدان بودند.
طاهرخانی به اقدامات اخیر دشمنان در خصوص کاهش قیمت نفت اشاره کرد و گفت: غرب با همکاری عربستان با کاهش قیمت نفت سعی در فلج نمودن اقتصاد ایران داشتند که با تدابیری که از سوی دولت و مجلس صورت پذیرفت تنها یک سوم بودجه سال 94 متعلق به درآمد نفت است.
بخشدار رودهن با بیان اینکه  بودجه که دولت تنظیم کرده در راستای اقتصاد مقاومتی است افزود: تدبیر دولت در تصویب بودجه سال 94  نشان از آن دارد که بودجه کشور تک قطبی و متکی به نفت نیست.
وی  با اشاره به بودجه 224 هزار میلیارد تومانی کشور در سال 94 گفت: تنها 73 هزار میلیارد تومان از این بودجه متعلق به درآمد‌های نفت است که با این حال بودجه پیشنهادی، 30 در صد نیز در بحث‌های عمرانی نسبت به سال گذشته افزایش داشته است.
بخشدار رودهن با بیان اینکه برنامه‌های دولت در راستای اقتصاد مقاومتی در حرکت است افزود: به جهانیان نشان می دهیم که هر توطئه ایی که برای این نظام داشته باشند نقش برآب خواهد شد چرا که این انقلاب با اتکا بر قدرت مردم بنا شده و استوار خواهد ماند.
وی با بیان اینکه قدرت های بزرگ به این نتیجه رسیده‌اند که بدون حضور ایران در خاورمیانه  نمی‌توانند حرکتی انجام دهند گقت: جمهوری اسلامی ایران امروز حرف اول و آخر را در سطح خاورمیانه میزند.
طاهرخانی به هدف امام راحل در خصوص صدور انقلاب اشاره کرد و گفت: امروز بعد از 36 سال از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی شاهد صدور انقلاب اسلامی به کشورهای منطقه و خاورمیانه هستیم که لرزه بر تن قدرت‌های بزرگ در جهان انداخته است.
بخشدار رودهن در پایان  به برنامه‌های استکبار جهانی برای ایجاد تفرقه بین مردم و مسئولان اشاره کرد و گفت:استکبار جهانی با تبلیغات دروغین و فشارهای اقتصادی  سعی در ناامید نمودن مردم از نظام جمهوری اسلامی را دارند اما هر روز بر محبت و اعتماد روز افزون و پیوند مستحکم مردم با مسئولان افزوده می شود که این مساله در یوم اله های مختلف از جمله راهپیمایی بزرگ 22 بهمن به وضوح مشخص است.
 در ادامه مراسم نیز رؤسای ادارت برق ،ورزش و جوانان و میراث فرهنگی به ارائه گزارش وعملکرد خود در طی سال جاری پرداختند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها