امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۰۳:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 142707
تاریخ انتشار: ۸ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 81
به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از شبکه خبری سی‌ان‌ان، سناتور منندز که تا چندی قبل حامی سرسخت تشدید ...

به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از شبکه خبری سی‌ان‌ان، سناتور منندز که تا چندی قبل حامی سرسخت تشدید تحریم های ایران بود، امروز تعویق اعمال تحریم‌های جدید تا 24 مارس را خواستار شد.

سناتور «رابرت منندز» همپای سناتور کرک بود. این دو طرحی جنجال‌برانگیز را در سنا ارائه داده بودند و گفته بودند که با تحریم های بیشتر، می‌توان ایران را در پای میز مذاکرات نگه داشت.

وی اما امروز روند خود را کاملا تغییر داد و گفت که تا 24 مارس باید به مذاکرات فرصت داد. منندز امروز با جمعی دیگر از دموکرات‌ها که به جهت رویکرد جنگ‌طلبانه خود به «شاهین‌ها» مشهوراند، امروز صبح به وقت واشنگتن، نامه‌ای به اوباما نوشته‌اند و گفته‌اند که از طرح تحریم‌های بیشتر که به طرح منندز-کرک مشهور است، فقط بعد از 24 مارس و در صورت عدم توفیق مذاکرات هسته‌ای حمایت خواهند کرد.

مندز همچنین در اظهارنظری جدید و جالب گفت «هیچ‌کس بیش از من خواهان رسیدن به توافق هسته‌ای نیست ولی این توافق باید بگونه‌ای باشد که مسیر حرکت ایران را به طور موثر، تغییر دهد.»

24 مارس مصادف با چهارم فروردین سال آینده است.

امروز در جلسه استماع کمیته بانکی سنا، سوال جالبی از سناتور منندز پرسیده شد. یکی از سناتورها که خبرنگاران هنوز نامش را منتشر نکرده‌اند از منندز می‌پرسد که آیا مسئولان دولت برای به تعویق انداختن تحریم‌های بیشتر با وی «لابی» کرده که منندز در پاسخ می‌گوید «کسی از کاخ سفید به من زنگ نمی‌زند.»

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار