امروز : دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 19
۱۰:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 142717
تاریخ انتشار: ۸ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 16
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، بخش امنیتی آمریکا در تلاش برای مقابله با  پرواز پهپادها بر فراز و  محوطه ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، بخش امنیتی آمریکا در تلاش برای مقابله با  پرواز پهپادها بر فراز و  محوطه بیرونی و داخلی کاخ سفید برآمده است.
به گزارش وبگاه روسی «اسپوتنیک» هم‌اکنون بخش امنیتی آمریکا قادر به مقابله با پرواز اشیاء پرنده کوچک که به فضاهای محافظت شده کاخ سفید رخنه می‌کنند، نیست.
بر اساس این گزارش، حادثه روز دوشنبه سقوط یک پهپاد بر ساختمان‌های کاخ سفید آسیب‌پذیری مکان اقامت اوباما و عملکرد ضعیف بخش امنیتی کاخ سفید را در مقابله با این گونه رخدادها به رخ کشید.
با وجودی که کاخ سفید با موشک‌های زمین به هوا محافظت می‌شوند، اما این مکان در برابر پهپادهای کوچک ناتوان است و شناسایی آن‌ها برای مقام‌های مسئول بسیار دشوار است.
این منبع خبری در خاتمه نوشت:سقوط  پهپاد در روز گذشته و در کاخ سفید، سئوال‌های زیادی را  نسبت به عملکرد سرویس‌های امنیتی و توانایی آن‌ها در مقابله با اشیاء پرنده کوچک و نیز در خطر بودن جان اوباما رییس جمهور آمریکا برانگیخته است.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها