امروز : چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۱۶:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 142718
تاریخ انتشار: ۸ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 16
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از سایت اطلاع‌رسانی وزرات خارجه آمریکا، «جنیفر ساکی» امروز ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از سایت اطلاع‌رسانی وزرات خارجه آمریکا، «جنیفر ساکی» امروز به میان خبرنگاران آمد و بر مبنای روال روزانه، به سوال خبرنگاران پاسخ داد.

خانم ساکی ابتدا به دیدار امروز اوباما و ملک سلمان پرداخت و گفت «بحث حقوق‌بشر در عربستان، کماکان از نگرانی‌های آمریکا است.»

خبرنگاری اصرار کرد که موضع خانم سخنگو را در خصوص اعدام‌های علنی در عربستان جویا شود که وی چندین مرتبه گفت «در این خصوص چیز جدید برای گفتن ندارم.»

امیر عبداللهیان معاون ظریف امروز گفته بود که ایران از کانال های دیپلماتیک به آمریکا گفته که هدف قرار گرفتن سردار الله‌دادی در جنوب سوریه توسط هلیکوپتر صهیونیست‌ها، به معنای گذشتن این رژیم از خطوط قرمز ایران است.

خبرنگاری در خصوص این خبر از «جن ساکی» سوال پرسید که وی گفت «دریافت این پیام را تأیید نمی‌کنم و نظری در خصوص آن نمی‌دهم ولی از همین‌جا اعلام می‌کنم که تهدید اسرائیل از نظر ما مححکوم است و ما از امنیت آنها دفاع می‌کنیم.»

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها