امروز : چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 21
۰۸:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 14273
تاریخ انتشار: ۲۷ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۳:۲۶
تعداد بازدید: 90
مصطفی امرائی، مدیر نشر بین‌المللی اسراء در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات باشگاه خبری فارس «توانا»، درباره حضور این انتشارات در بیست و یکمین ...

مصطفی امرائی، مدیر نشر بین‌المللی اسراء در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات باشگاه خبری فارس «توانا»، درباره حضور این انتشارات در بیست و یکمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم، بیان داشت: این انتشارات برای حضور در نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم حدود 30 هزار نسخه از  کتاب «مفاتیح الحیات» را آماده انتشار کرده است.

وی اضافه کرد: برای نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم 6 چاپ از کتاب «مفاتیح الحیات» در 5 هزار نسخه در نظر گرفته شده است که در نهایت این اثر ارزشمند در بیست و یکمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم به چاپ یکصد و سی و سوم خواهد رسید.

امرائی در پاسخ به این پرسش که آیا رساله عملیه آیت‌الله جوادی آملی به نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم خواهد رسید، بیان کرد: بعید می‌دانم؛ چراکه این رساله باید توسط این مرجع عالیقدر مشاهده و تصحیح شود به همین منظور چاپ و انتشار این کتاب را تا نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم، غیرممکن ارزیابی می‌کنم.

وی در پایان گفت: فردا طی جلسه‌ای تازه‌های نشر انتشارات «اسراء» در نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم تعیین خواهد شد و علاوه بر آن نیز این انتشارات در نمایشگاه قرآن به برپایی همایشی خواهد پرداخت که در آینده نزدیک جزئیات این همایش به اطلاع اهالی رسانه خواهد رسید.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها