امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۱۹:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 142745
تاریخ انتشار: ۸ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 155
برزین ضرغامی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران و دبیر اجرایی بیست و دومین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی در گفت وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات ...

برزین ضرغامی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران و دبیر اجرایی بیست و دومین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی در گفت وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; پیرامون اختتامیه جشنواره کتاب و رسانه اظهار داشت: آئین پایانی این مراسم روز 14 بهمن برگزار می شود.
به گفته وی، معرفی برگزیدگان روز 14 بهمن از ساعت 10:30 صبح در محل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان واقع در خیابان حجاب برگزار خواهد شد.
بر این اساس، آثاری در 8 رشته گزارش، گفتگو، یادداشت و مقاله، معرفی کتاب، گزارش رادیویی، گزارش تلویزیونی، وبلاگ‌نویسی و فعالیت نوشتاری در شبکه‌های اجتماعی برگزیده شده‌اند.
رشته «خبر» هم که تنها یک اثر برای داوری در آن ارسال شده بود، برگزیده‌ای نداشت. جوایز نفرات برگزیده این جشنواره، لوح تقدیر و یک سکه بهار آزادی است.
همچنین در بخش جنبی این جشنواره از «مجید رهبانی» مدیرمسئول نشریه «جهان کتاب» به جهت فعالیت مستمر و تاثیرگذار در حوزه نقد و بررسی کتاب تجلیل خواهد شد. سیزدهمین جشنواره کتاب و رسانه از 2 خبرنگار فعال در طول هفته کتاب امسال هم تقدیر می‌کند.
انتهای پیام/و 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها