امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۰۶:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 142750
تاریخ انتشار: ۸ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 182
به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، این فیلم با یک فروش 40 کروری، موفق به کسب این مقام شد و لقب یک کار موفق را گرفت. اکشن تازه کومار در حالی با استقبال ...

به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، این فیلم با یک فروش 40 کروری، موفق به کسب این مقام شد و لقب یک کار موفق را گرفت.
اکشن تازه کومار در حالی با استقبال تماشاگران سینما روبرو شد، که طی چند هفته اخیر هیچ یک از فیلم‌های جدید هندی نتوانستند فروش خوبی در سینماهای کشور کنند.
در حقیقت، «کوچولو» اولین فیلم بالیوودی پس از «پی کی» عامر خان در یک ماه اخیر است، که لقب یک کار پرفروش را می‌گیرد.
اما با وجود افتتاحیه خوب این فیلم، اهل فن می‌گویند باید تا هفته بعد منتظر ماند و دید که آیا «کوچولو» می تواند هزینه‌های تولید خود را تامین کرده و به صورت یک فیلم سودآور درآید یا خیر.
این اکشن دلهره آور با هزینه‌ای 75 کروری تهیه شده و در صورتی که فروشی بالای 80 کرور داشته باشد، لقب یک کار پول ساز را می‌گیرد.
تهیه‌کنندگان فیلم می‌گویند تا هفته آینده، محصول آن‌ها این رقم فروش را رد خواهد کرد. آن ها حتی صحبت از موفقیت 100 کروری (حدود 18 میلیون دلار) فیلم خود می‌کنند.
آکشی کومار در قصه «کوچولو» در نقش یک افسر زبده ضدجاسوسی بازی می‌کند، که در جریان ماموریتی در ترکیه متوجه یک تهدید امنیتی علیه شهر دهلی می شود.
او بزودی می فهمد این تهدید یک تهدید دنباله دار است و بقیه شهرهای بزرگ هند را هم در برمی‌گیرد. او تصمیم می‌گیرد با تروریست‌ها مبارزه کرده و آن ها راتحویل قانون دهد.
نیراج پاندی دوست فیلمساز کومار، این فیلم را براساس فیلم نامه ای از خودش کارگردانی کرده است. منتقدان سینمایی نقدهای مثبتی برای فیلم نوشته‌اند.
کومار سال 2014 در کنار فیلم پرفروش «تعطیلات»، دو فیلم کم فروش «شائوکین» و «اینترتینمنت» را روی پرده سینماها داشت. تحلیل گران اقتصادی سینما قبل از اکران عمومی «کوچولو»، می‌گفتند وی به شدت نیازمند یک کار پرفروش است.
انتهای پیام 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها