امروز : دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 20
۰۵:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 142754
تاریخ انتشار: ۸ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 140
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، بر اساس تغییرات صورت گرفته در شیوه‌ برگزاری این جشنواره، مرحله پایانی جنبه‌ رقابتی ندارد و تمامی کسانی ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، بر اساس تغییرات صورت گرفته در شیوه‌ برگزاری این جشنواره، مرحله پایانی جنبه‌ رقابتی ندارد و تمامی کسانی که در این مرحله حضور پیدا می‌کنند، برندگان اصلی جشنواره هستند.
در این میان اداره‌کل فرهنگی‌ و امور استان‌های کانون با بررسی فیلم قصه‌گویی برگزیدگان استانی این جشنواره در مجموع 59 قصه‌گوی ایرانی را شامل 31 قصه‌گوی اصلی، یک برگزیده بخش فراگیر، 19 برگزیده قصه‌گویان کتابخانه‌ای و 8 برگزیده جشنواره قصه‌گویی رضوی را با رأی گروه‌های داوری برای شرکت در مرحله‌ پایانی جشنواره که روزهای 27 تا 30 بهمن 1393 در شهر کرمانشاه برگزار می‌شود، معرفی کرد.
در میان این قصه‌گویان مطرح ایرانی نام برخی از برترین قصه‌گویان جشنواره‌های گذشته کانون نیز به چشم می‌خورد.
بر اساس این گزارش، اسامی برگزیدگان این جشنواره را می‌توانید در     مشاهده کنید.
بخش کتابخانه‌ای نیز به برخی از مربیان کانون اختصاص پیدا کرده است که در بیشتر جشنواره‌های کانون شرکت نمی‌کنند اما فعالیت‌های آ‌نها در طول سال نشان‌دهنده‌ توجه آنان به قصه‌گویی برای کودکان و نوجوانان است.
در کنار این قرار است، از میان 40 قصه‌گوی بین‌المللی متقاضی شرکت در جشنواره از 22 کشور جهان 10 تا 12 قصه‌گوی مطرح بین‌المللی نیز برای بازگویی قصه‌های خود و حضور در این رویداد فرهنگی به کرمانشاه سفر کنند.
موضوع این جشنواره آزاد بود و مرحله‌ استانی جشنواره نیز در پاییز امسال در استان‌های مختلف کشور برگزار شد.
بر اساس آمار ارائه شده از سوی مسئولان برگزاری جشنواره در مجموع 1777 نفر شامل 1293 مربی کانون، 475 شرکت‌کننده آزاد و 9 شرکت‌کننده بخش فراگیر (برای کودکان دارای نیازهای ویژه) که از میان آنها در مرحله‌ استانی آثار 354 قصه‌گو شامل 292 قصه‌گوی کانونی، 47 قصه‌گوی آزاد و 9 قصه‌گوی فراگیر برای داوری پایانی به دبیرخانه جشنواره در تهران ارسال شد.
داوری بخش پایانی این جشنواره را علی خانجانی، محمد سیمزاری، غلامعلی کیومرثی، مژگان خلیل‌پور و فریبا حبیبی، بخش فراگیر زهرا عبدالحی، مینو رجبی‌نیا و طاهره بشیر و بخش رضوی را مژگان خلیل‌پور، محمد سیمزاری و بهناز صفایی‌نایینی برعهده داشتند.
انتهای پیام/و

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها