امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۸:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 142756
تاریخ انتشار: ۸ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 99
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در پی توهین رسانۀ فرانسوی به پیامبر اسلام حضرت محمد (ص) و اوج‎گیری ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در پی توهین رسانۀ فرانسوی به پیامبر اسلام حضرت محمد (ص) و اوج‎گیری کینه‎ورزی‎ های دشمنان دین و اخلاق به ساحت این پیامبر بزرگوار «کمپین عشاق محمد» با هدف اعلام حمایت و جانبازی از طریقت و شریعت محمدی در ایران به‎راه افتاد و شاعران و نویسندگان و هنرمندان کشورمان هم بلافاصله به این جمع پیوستند.

آنچه در ادامه خواهید دید تصاویر تعدادی از شاعران، نویسندگان و هنرمندان ایرانیِ عاشق حضرت محمد(ص) است در تصاویر مجموعه اول می‌توانید عکس شاعرانی چون اسماعیل امینی، سعید بیابانکی، علی‎محمد مودب، محمدحسین نعمتی، قاسم صرافان، علیرضا رجبعلی‎زاده، سمانه عابدینی، حسن خسروی وقار، سیدعلی لواسانی، محمدامین اکبری، امیرعلی سلیمانی، جواد شیخ‎الاسلامی، میثم داودی، پیمان طالبی و ... را با با شعار عشق به پیامبر اکرم(ص) ببینید.

 

در مجموعه دوم حسین اسرافیلی، محمدکاظم مزینانی، ناصر فیض، علیرضا قزوه، محمدرضا سنگری، فاضل نظری، علی داودی، ساسان ناطق، مهدی مظفری‎ساوجی، محمدسرور رجایی، امیر مرزبان و محمود حبیبی‎کسبی برای اعلام حمایت رسانه‎ای از نبی مکرم اسلام حضرت محمد مصطفی (ص) با این تصویر نمادین عکس یادگاری گرفته‎اند.

موسسه شهرستان ادب اقدام به انتشار عکس این شاعران و نویسندگان کرده است و شما برای مشاهده عکس تک تک هر یک از این افراد می‌توانید به  نشانی‌های عاشقان محمد در محلۀ ادبیات، کوچۀ اول و عاشقان محمد در محلۀ ادبیات، کوچۀ دوم مراجعه کنید.

همچنین سایت این موسسه فرهنگی و هنری پرونده ویژه‌ای برای عشاق محمد(ص) در بین شاعران و نویسندگان راه اندازی کرده است و این صفحه با مطالب و اشعاری در وصف پیامبر اکرم (ص) و اخبار حمایت‌های فرهنگی و هنری در این باره به روز می‌شود که می‌توانید این پرونده را هم با مراجعه به این آدرس پیگیری کنید.

انتهای پیام/و

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها