امروز : یکشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۵ - 2017 February 25
۰۱:۰۵
نمایشگاه رسانه دیجیتال
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 142763
تاریخ انتشار: ۸ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 39
به گزارش خبرنگار آیین و اندیشه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، کمیته‏ تقریب مذاهب اسلامی ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی برای گرامی‌

به گزارش خبرنگار آیین و اندیشه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، کمیته‏ تقریب مذاهب اسلامی ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی برای گرامی‌ داشت و برپایی هرچه پرشورتر مراسم دهه مبارکه فجر و سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران، 12 برنامه مختلف برای 12 استان مرزی با ترکیب جمعیت شیعه و سنی برگزار می‌کند.

در راستای گرامی‌داشت ایام‌الله دهه فجر، گردهمایی بزرگ علمای شیعه و سنی منطقه جنوب کشور روز 15 بهمن ماه در شیراز  و نشست علمای شیعه و سنی منطقه شرق کشور در بیرجند، روز 17 بهمن برگزار خواهد شد.

رئیس کمیته تقریب مذاهب ستاد مرکزی دهه فجر با بیان اینکه 400 مهمان خارجی از 53 کشور در برنامه‌های ستاد تقریب مذهب دهه مبارک فجر حضور دارند، گفت: در این ایام همچنین همایش روحانیون، اساتید و طلاب استان آذربایجان غربی برگزار می‌شود.

وی در تشریح برخی برنامه‌های پیش بینی شده در این ایام اظهار داشت: دیدار با خانواده‌های شهدای اهل سنت و شیعه در سراسر کشور، حضور پرشکوه علما، طلاب و استادان مدارس علوم دینی اهل سنت کشور در راهپیمایی سراسری 22 بهمن و نیز گردهمایی‌های بزرگی با حضور علمای شیعه و سنی در شهرهای شیراز، بیرجند، درمیان، مشهد و... از اصلی‌ترین برنامه‌های ما در این ایام است. علاوه بر این جشن‌های بزرگ وحدت در سراسر کشور با حضور اهل سنت و تشیع برپا می‌شود.

انتهای پیام/ک

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار