امروز : چهارشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ - 2017 April 26
۰۶:۰۵
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 142783
تاریخ انتشار: ۸ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۱۰:۴۵
تعداد بازدید: 84
محمد رستگاری در گفت‌وگو با خبرنگار گروه جامعه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، درباره شرایط کیفی هوای تهران طی روز جاری، اظهار داشت: بر اساس

محمد رستگاری در گفت‌وگو با خبرنگار گروه جامعه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، درباره شرایط کیفی هوای تهران طی روز جاری، اظهار داشت: بر اساس اطلاعات حاصل از دستگاه‌های سنجش آلودگی هوا طی 24 ساعت گذشته منتهی به 8 صبح امروز هوای تهران در شرایط ناسالم قرار دارد.

معاون پایش و نظارت محیط زیست استان تهران در ادامه افزود: بر همین اساس شاخص کیفیت هوا درباره آلاینده‌های منواکسید کربن و ذرات معلق کمتر از 10 میکرون روی اعداد 47 و 76 قرار دارد.

وی ادامه داد: این در حالی است که شاخص آلودگی هوا درباره آلاینده ذرات معلق با قطر کمتر از 2.5 میکرون روی عدد 132 قرار گرفته است و بر همین اساس هوای تهران امروز هم در شرایط ناسالم قرار دارد.

رستگاری خاطر نشان کرد: در چنین شرایطی به مبتلایان به بیماری‌های قلبی، ریوی، تنفسی و کودکان، سالمندان و همچنین زنان باردار توصیه می‌شود از فعالیت‌های بدنی غیر ضروری و تردد در سطح شهر خودداری کنند.

به گزارش فارس، روز گذشته نیز هوای تهران در شرایط ناسالم قرار داشت به طوری که شاخص کیفیت هوا در روز گذشته در خصوص ذرات معلق کمتر از 2.5 میکرون روی عدد 113 قرار داشت.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار