امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۰۳:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 142813
تاریخ انتشار: ۸ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۱۵:۵۷
تعداد بازدید: 170
میکائیل دیانی دبیر اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با بیان اینکه

میکائیل دیانی دبیر اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با بیان اینکه دانشجویان در نماز جمعه این هفته مبارزه با مفسدان اقتصادی، سیاسی و امنیتی را از قوه قضائیه درخواست می‌کنند، گفت: قوه قضائیه در چند ماه گذشته به شدت زیر فشار باندهای قدرت و ثروت قرار گرفته است تا در مورد پرونده آقازاده مفسد چشم را بر خطاهای وی ببندند.
وی ادامه داد: از سویی ما معتقدیم که اگر حکم مهدی هاشمی عادلانه نباشد جفایی در حق جمهوری اسلامی رخ خواهد داد که نتیجه‌اش بی اعتمادی مردم به نظام و رعایت عدالت در آن خواهد شد.
دیانی با اشاره به حکم رحیمی، خاطرنشان کرد: حکم رحیمی امیدها را زنده کرده که با هر کسی در هر سطحی اگر خلافی کند برخورد می‌شود که جای تقدیر دارد اما این باید در مورد مهدی هاشمی و امثالهم هم تکرار شود.
وی افزود: دانشجویان روز جمعه در کنار صفوف ملت به نماز جمعه خواهند ایستاد و ندای ملت ایران را به گوش ریاست قوه قضائیه خواهند رساند. هم حمایت خود را از دستگاه قضا اعلام می‌کنند و هم خواستار اجرای عدالت در مورد این پرونده خواهند شد.
دبیر اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل خاطرنشان کرد: پاک کردن یا نادیده گرفتن این همه اتهام در حوزه‌های اقتصادی، سیاسی و امنیتی که امروز برای همه روشن است ناامیدی در برابر آرمان عدالت است.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها