امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۲۲:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 142816
تاریخ انتشار: ۸ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۱۵:۵۷
تعداد بازدید: 181
نادر قاضی‌پور در گفت‌ و گو با خبرنگار اقتصادی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با تشریح جزئیات جلسه دیروز کمیسیون صنایع با نعمت‌زاده وزیر ...

نادر قاضی‌پور در گفت‌ و گو با خبرنگار اقتصادی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با تشریح جزئیات جلسه دیروز کمیسیون صنایع با نعمت‌زاده وزیر صنعت، اظهار داشت: در این جلسه وزیر صنعت موضوع افزایش 10 درصدی قیمت خودرو در سال آینده را مطرح کرد اما نمایندگان با این مسئله مخالفت کردند.
وی ادامه داد: همچنین در جلسه روز گذشته، بحث‌هایی در مورد موضوع واردات سیگار مارلبرو و صدور مجوز واردات رسمی این محصول صهیونیستی از سوی وزارت صنعت مطرح شد.
قاضی‌پور اظهار داشت: طبق قانون برنامه پنجم، باید بین تولید و مصرف یک محصول توازن وجود داشته باشد که در حال حاضر در صنعت سیگار این مسئله وجود ندارد.
وی ادامه داد:‌ در این جلسه به وزیر صنعت گفتم که شما وزیر تولید و صنعت نیستید، بلکه وزیر واردات هستید و راه را برای واردات بی‌رویه خودرو، شکر و سیگار باز کرده‌اید.
عضو کمیسیون صنایع مجلس تأکید کرد: من از پاسخ وزیر صنعت قانع نشدم و موضوع توسعه تولید سیگار در کشور و واردات سیگار صهیونیستی مارلبرو را در صحن علنی مجلس مطرح خواهم کرد.
قاضی پور همچنین گفت قصد دارد پیشنهاد افزایش 4 درصدی بهره‌مالکانه معادن را امروز در کمیسیون تلفیق مطرح کند.
انتهای پیام/م

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها