امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۱۰:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 142820
تاریخ انتشار: ۸ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۱۵:۵۷
تعداد بازدید: 77
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه اینترنتی بسیج، سردار محمدرضا نقدی رییس سازمان بسیج مستضعفین در هیئت عاشقان ولایت بسیجیان

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه اینترنتی بسیج، سردار محمدرضا نقدی رییس سازمان بسیج مستضعفین در هیئت عاشقان ولایت بسیجیان ورامین که در سالن شهدای گمنام شهرستان ورامین برگزار شد گفت: ورامین سابقه طولانی در جهاد و انقلاب دارد. ورامین پیشتاز قیام بوده و وجود چنین پایگاه های مقاومت بسیج و بسیجیان پرشور از این دیار انتظار است و این تداوم راه و رسم شهدا و روحیه انقلابی آنان است.
وی با اشاره به ناکامی دشمن برای از بین بردن نظام اسلامی با روش های مختلف از جمله جنگ و اقدامات تروریستی، تصریح کرد: دشمن عرصه مبارزه را به مسائل اجتماعی و فرهنگی کشانده و جنگ بی سابقه فرهنگی را علیه ملت ما تحمیل کرده است.
رییس سازمان بسیج مستضعفین در همین زمینه ادامه داد: اولین قدم دشمن برای مبارزه با نظام اسلامی، راه اندازی گروه ها و روزنامه های ضد دینی بود و پس از آن در قدم بعد، توطئه ای بزرگ را با رواج مواد مخدر در میان مردم و بخصوص جوانان تدارک دید. دشمن در گام بعدی با قاچاق گسترده مشروبات الکلی سعی در رواج این پدیده شوم داشت.
وی با بیان اینکه دشمن با آموزش عده ای برای راه اندازی خانه‌های فساد و سازماندهی این جریان در داخل کشور مرحله جدیدی را آغاز کرد، ادامه داد: اما دشمن در هیچ یک از موارد یاد شده نتوانست اهداف خود را آماده سازد و این مفاسد را فراگیر و عمومی کند چرا که در میان خانواده های ایرانی قبح مواد مخدر، مشروبات الکلی، فساد علنی و جریان های منحرف وجود داشت و ملت در مقابل آنها ایستادگی کردند.
جانشین فرمانده کل سپاه در امر بسیج با اشاره به راهکار جدید دشمن در استفاده از ابزار رسانه برای فراگیر کردن این جنگ فرهنگی، تاکید کرد: امروز رسانه ها از جمله شبکه های ماهواره ای بستری را برای دشمن فراهم آورده تا تمام اهداف خود را در مورد نظام اسلامی محقق سازد که باید در مقابل این خطر بزرگ هوشیار بود.
وی شرایط کنونی را حساس و سرنوشت ساز دانسته و ابراز داشت: جمهوری اسلامی بر خلاف تلاش های دشمن استکباری، الگویی را ارائه داده که ضمن داشتن اعتقاد به خدا و ایمان و التزام به دین توانسته پیشرفت های صنعتی، اقتصادی و اجتماعی هم داشته باشد.
نقدی با اشاره به توطئه های رسانه ای دشمن در وارونه جلوه دادن حقیقت ادامه داد: در سال گذشته در آفریقای مرکزی هزاران مسلمان را با حمایت دولت فرانسه به قتل رساندند و بسیاری را زنده زنده در آتش سوزاندند، پس از آن در غزه در میان سکوت مجامع جهانی و رسانه ای، 578 کودک را کشتند اما کسی از حقوق بشر دم نزد.
وی در ادامه خاطرنشان کرد: در کشور ما حصر خانگی دو نفر خبیث خائن را که با ادعای واهی، کشور را به آشوب کشاندند و دستاوردهای شگرف و بزرگ ملت ایران در برگزاری انتخاباتی عظیم با مشارکت بالای 85 درصدی را به باد دادند، از نظر دشمنان تبدیل به نمادی از نقض حقوق بشر شده و تمامی سیاستمداران و سردمداران غربی درباره آن اظهار نظر می کنند حال آنکه این دو نفر در خانه های لوکس و شرایط مناسب جانشان حفظ شده است.
رییس سازمان بسیج مستضعفین به سفر اخیر یکی از مقامات آلمانی به کشور و اظهار نظرهای مداخله جویانه وی اشاره کرده و افزود: آلمان بی آبروتر از این است که درباره حقوق بشر حرف بزند و اگر قرار باشد پرونده حقوق بشری آلمان بازخوانی شود کمترین جرایم آن، دو جنگ جهانی است که حاصل آنها بیش از 150 میلیون کشته و صدها میلیون نفر آواره و معلول بوده است.
وی کمک های تسلیحاتی آلمان را به حکومت بعثی یادآور شده و تصریح کرد: آلمان بیشترین میزان سلاح های شیمیایی را به صدام داد که علیه ملت ما در دوران دفاع مقدس بکار گرفته شد.
جانشین فرمانده کل سپاه در امر بسیج اظهار داشت: همین امروز، حزبی که جنگ جهانی را به راه انداخته در آلمان رسمیت داشته و فعالیت می کند، فعالان نازی به بهانه رنگ پوست و نژاد، مرتکب قتل می شوند و جنایات خود را ادامه می دهند.
وی خطاب به دولت های استکباری غربی تاکید کرد: آلمان، انگلیس، فرانسه، آمریکا و... پرونده های حقوق بشری سیاهی دارند، این حکومت ها سرشار از ضعف و مشکلات هستند که شکاف های طبقاتی، مشکلات اقتصادی، وضعیت نابهنجار اجتماعی و درگیری های امنیتی کوچکترین مشکلاتی است که با آن دست به گریبانند.
نقدی آمریکا را با 17 هزار میلیارد دلار بدهی، بدهکارترین کشور دنیا خوانده و افزود: امروز مشکلات بسیار زیاد اجتماعی و اقتصادی، عرصه را بر این حکومت تنگ کرده است.
وی با بیان اینکه انقلاب قدم های مهمی را برداشته و امروز در آخرین مراحل گذر از پیچ تاریخی است تصریح کرد: باید با مقاومت و ایستادگی از این مرحله نیز با موفقیت عبور کرد. یکی از سنگرهای دفاع و مقاومت در این جبهه فعالیت در حلقه های صالحین بسیج است و این حلقه ها مسئولیت بزرگی را در پیشبرد اهداف انقلاب دارند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها