امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۱۲:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 142827
تاریخ انتشار: ۸ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۱۵:۵۷
تعداد بازدید: 99
پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; - گروه اقتصادی، با آغاز شدن مهلت ثبت‌نام انتخابات هشتمین دوره هیأت نمایندگان اتاق‌های بازرگانی ...

پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; - گروه اقتصادی، با آغاز شدن مهلت ثبت‌نام انتخابات هشتمین دوره هیأت نمایندگان اتاق‌های بازرگانی شهرستان‌ ها و تهران افراد مختلفی از گروه‌های تحول‌خواه، ائتلاف بزرگ، ائتلاف برای فردا و افراد جوان که برای نخستین بار است کاندیدای اتاق بازرگانی می‌شوند ثبت‌نام کردند.

در لیست ثبت‌نام‌کنندگان نام مهدی جهانگیری برادر معاون اول رئیس جمهور و سید هادی رضوی داماد معاون اجرایی رئیس جمهور به چشم می‌خورد و برای برخی این شائبه ایجاد می‌شود که بواسطه این نسبت‌ها شاید نمایندگان دولتی بخواهند در دوره هشتم اتاق بازرگانی به دلیل وابستگی‌ها نقش پر رنگتری داشته باشند.

سیدهادی رضوی بعدازظهر امروز پس از ثبت‌نامش در اتاق بازرگانی تهران در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در پاسخ به اینکه ثبت‌نام شما و آقای مهدی جهانگیری چقدر می‌تواند به واسطه و پشتگرمی آقای جهانگیری و شریعتمداری باشد، اینگونه پاسخ داد که اگرچه نسبت من با آقای شریعتمداری برای بنده افتخار و اعتبار محسوب می‌شود، اما باید به فضیلت‌ها و توانمندی‌های خود تکیه کنم تا بتوانم رای لازم برای ورود به اتاق بازرگانی کسب کنم.

وی با بیان اینکه پس از 35 سال از عمر انقلاب نوبت به آن رسیده تا افراد نخبه و جوان نیز در کنار خبرگان عرصه بازرگانی و تجارت وارد اتاق بازرگانی شوند، خاطرنشان کرد: مسن‌ترها باید میدان را برای جوانان خالی کنند که اگر این اتفاق رخ ندهد، اتاق بازرگانی پویایی خود را از دست می‌دهد.

وی گفت: معتقدم اتاق فکرها باید در اختیار بزرگترها باشد و عرصه فعالیت به جوانترها سپرده شود.

داماد شریعتمداری در بخش دیگری از سخنان خود، گفت: قصد دارم تا ائتلاف جوانان اعتدال‌خواه را در لیست مستقلی ارائه کنم.

به گزارش فارس، سیدهادی میررضوی متولد 1363 و دارای فوق لیسانس مدیریت استراتژیک است که بعدازظهر امروز در بخش بازرگانی برای ورود به هیأت نمایندگان اتاق بازرگانی تهران ثبت‌نام کرد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها