امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۱۸:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 142830
تاریخ انتشار: ۸ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۱۵:۵۷
تعداد بازدید: 11
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، کارلوس کی‌روش در پایان جلسه امروزش با علی کفاشیان در مورد گزارش عملکرد جام ملت‌های 2015 ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، کارلوس کی‌روش در پایان جلسه امروزش با علی کفاشیان در مورد گزارش عملکرد جام ملت‌های 2015 آسیا  جلسه داشته یا در مورد پیشنهاد ادامه همکاری با فدراسیون که این مطالب را کفاشیان مطرح کرده بود، گفت: من از مصاحبه‌های آقای کفاشیان بی‌خبرم و نمی‌دانم چه صحبتهایی را انجام داده است، در جلساتی که برگزار کردیم مسائل مختلفی بررسی شد اما در مورد این مسائلی که گفتید صحبتی انجام نشده است.

وی درباره اینکه جلسه چگونه بود، گفت: جلسه خوبی بود و در مورد وضعیت حال و آینده صحبت و بررسی کردیم.

سرمربی تیم ملی در پاسخ به این سوال که آیا در مورد مسائل مالی هم صحبت شد؟،گفت: اصلاً علاقه‌ای ندارم که در مورد شایعات حرف بزنم، خدمتتان عرض کردم فقط راجع به مسائل حال و آینده تیم ملی بحث و بررسی کردیم.

کی‌روش در مورد اینکه قرار است به مرخصی برود یا نه، گفت: در این لحظه شکی ندارم که همه ما به استراحت خیلی خوبی نیاز داریم.

سرمربی تیم ملی در مورد اینکه برخی از مدیران فدراسیون صحبت از تخفیف 30 درصدی در قراردادش کرده‌اند، گفت: من با فدراسیون قرارداد دارم و بحث تخفیف هم نمی‌دانم از کجا آمده است! راجع به این مسئله اطلاعی ندارم و علاقه‌ای هم ندارم که در موردش صحبت کنم.

وی در مورد اینکه کفاشیان گفته ‌است نمی‌توانیم در قرارداد کی‌روش دبه کنیم، گفت: صحبتی در این مورد ندارم.

سرمربی تیم ملی در مورد اینکه ظاهراً در قراردادش بندی آمده که در صورتی که جز 3 تیم اول جام ملت‌ها نشود قرارداد کی‌روش می‌تواند فسخ شود، گفت: هیچ صحبتی در این مورد ندارم همانطور که گفتم در مورد وضعیت حال و آینده تیم ملی صحبت کردیم.

کی‌روش در مورد اینکه از بین استرالیا و کره کدام تیم قهرمان جام ملت‌ها خواهد شد، (به حالت تمسخر) گفت: منچستریونایتد قهرمان می‌شود.

انتهای پیام/خ

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها