امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۱۵:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 142858
تاریخ انتشار: ۹ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 39
علی‌اکبر ولایتی که به عنوان نماینده رئیس‌جمهور کشورمان به روسیه سفر کرده است، در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دولت پایگاه خبری ، مهدوی ...

علی‌اکبر ولایتی که به عنوان نماینده رئیس‌جمهور کشورمان به روسیه سفر کرده است، در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دولت پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; < /a> اظهار داشت: در این سفر با آقای پوتین رئیس‌جمهور روسیه دیدار کردیم  که در بخشی از این دیدار وزرای خارجه و انرژی این کشور هم حضور داشتند.
وی با بیان اینکه در دیدار با آقای پوتین بر توسعه روابط بین ایران و روسیه تأکید شد، افزود: ملاقات‌ها در دو بخش انجام شد، یک بخش با شرکت وزرای خارجه و انرژی بود و یک بخش هم با آقای پوتین رئیس‌جمهور این کشور صورت گرفت.
ولایتی در پاسخ به این سؤال که آیا درباره موضوع مذاکرات و تحریم‌ها نیز در این دیدار صحبت شد، افزود: بله؛ راجع به این موضوعات هم گفت‌وگو شد و آقای پوتین گفت که در راستای کمک‌هایی که روسیه می‌تواند انجام دهد، تلاش خواهد کرد.
وی ادامه داد: در این دیدار که یک‌ساعت و نیم به طول انجامید درباره توسعه همکاری های سیاسی و اقتصادی و گسترش روابط دوجانبه ایران و روسیه،  تحولات منطقه‌ای و جهانی بحث و مذاکره شد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

آخرین اخبار