امروز : پنجشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۶ - 2017 August 23
۰۴:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 142859
تاریخ انتشار: ۹ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 38
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، منابع دیپلماتیک می‌گویند انتظار می‌رود دولت آمریکا برای «غلامعلی ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، منابع دیپلماتیک می‌گویند انتظار می‌رود دولت آمریکا برای «غلامعلی خوشرو& raquo; که به تازگی برای نمایندگی دائم ایران در سازمان ملل انتخاب شده روادید صادر کند.

وزارت خارجه ایران روز چهارشنبه اعلام کرد که «غلامعلی خوشرو» به عنوان نماینده جدید ایران در سازمان ملل متحد انتخاب شده است. با این حال مشخص نبود که آیا واشنگتن انتخاب وی را تأیید کرده یا خیر.

خبرگزاری انگلیسی رویترز بامداد پنجشنبه از قول برخی منابع دیپلماتیک از جمله یک مقام ارشد ایرانی گزارش داد دولت آمریکا به احتمال زیاد آقای خوشرو را برای تصدی این سمت تأیید خواهد کرد.

یک مقام ارشد ایرانی به رویترز گفته انتصاب آقای خوشرو از قبل در سطح بالا بین مقامات ایران و آمریکا مورد بحث قرار گرفته بود.

یک منبع دیپلماتیک غربی هم گفت: «خوشرو قبلاً به عنوان سفیر در هیئت نمایندگی ایران در سازمان ملل بوده و در صورتی که اتفاق عجیبی نیفتد، وی از طرف سازمان ملل تأیید می‌شود.»

در همین حال یک مقام آمریکایی هم به رویترز گفت: «ما از گزارش‌هایی مبنی بر اینکه ایران غلامعلی خوشرو را به عنوان نماینده دائم خود در سازمان ملل انتخاب کرده آگاه هستیم.»

انتهای پیام/ا.

 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار