امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۲۱:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 142864
تاریخ انتشار: ۹ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 33
 به گزارش خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، قاسم جعفری نماینده مردم بجنورد در مجلس شورای اسلامی پیش از ظهر امروز (چهارشنبه) در نطق

 به گزارش خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، قاسم جعفری نماینده مردم بجنورد در مجلس شورای اسلامی پیش از ظهر امروز (چهارشنبه) در نطق میان‌ دستور خود در صحن علنی اظهار داشت: پیروزی انقلاب اسلامی در حقیقت تحقق سنت صادقه الهی بود، علل به وجود آورنده انقلاب نظیر دین‌خواهی استقلال‌طلبی، عدالت‌خواهی و استبداد ستیزی و برپایه حکومت و نظام مردم‌سالار دینی مبتنی بر آموزه‌های قرآنی سیره نبوی و علوی و ائمه طاهرین است و علل به وجود آورنده انقلاب همان علل دوام‌بخش و ادامه‌دهنده آن است.
وی افزود: می‌بینیم و می‌بینند که هنوز هم بعد از لطف خدا، مردم پشتوانه اصلی این نظام هستند و هنوز فریاد می‌زنند ما همگان عاشقان محمدیم.
نماینده بجنورد خاطرنشان کرد: مردم ایران با انگیزه دینی و اسلامی و معادباوری و ولایت‌مداری فتنه‌های سیاسی، فرهنگی، اجتماعی،‌ اقتصادی، امنیتی، نظامی و ... را در هم شکسته‌اند و با وجود اراده ظالمانه هژمونی سلطه و استکبار، پناهگاه مظلومان و مستضعفان عالم شده‌اند.
جعفری اضافه کرد:‌ در عرصه علمی نیز می‌روند تا به شاخه‌های دانش در ستاره ثریا چنگ بزنند و تمام تهدیدهای مهیا شده در نتیجه بدخواهی و کینه خداستیزان را تبدیل به فرصت استثنایی کنند.
وی ادامه داد: شهادت‌ها را عامل پیروزی و بیداری کرده‌اند، محاصره و تحریم اقتصادی را عامل پیشرفت کرده‌اند، در واقع انقلاب اسلامی عامل انتقام خدا از ارباب زر و زور و تزویر این لجوجان خداستیز شده است.
سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس گفت: اما می‌پذیریم با وجود دستاوردهای بزرگ علمی فرهنگی، سیاسی، اقتصادی، نظامی و ... هنوز راه نارفته طولانی است و چالش درونی و بیرونی فراوان باید مراقب نفوذ نا اهلان و نامحرمان باشیم، باید پیامبرانه و امام‌گونه منطق قوی اسلام و پیام منطبق با فطرت الهی و حق‌جوی انسان‌ها که برآمده از انقلاب اسلامی است را به جهانیان برسانیم.
جعفری اضافه کرد: باید فرقه‌ها و نحله‌های انحرافی تروریسم کور به نام دین و حامیان جانی آنها را مفتضح کرد و چهره زیبای دین رحمانی و رسول مهربانی را به تأسی از رهبر فرزانه انقلاب با تمسک به منابع اصیل به همه جهانیان و به ویژه آنها که بیشتر در معرض بمباران رسانه‌ای سودمحور در اروپا و امریکای شمالی مصداق بارز مستضعفان فکری هستند بنمایانیم البته دشمنان اسلام در سوریه، عراق، لبنان و ... دیده‌اند که امت محمد در حین کارزار مصداق بارز انتقام خدایی است.
وی افزود: سلامت اقتصادی، اخلاقی، دینی و سیاسی رکن اصلی دوام حکومت است، پس مبارزه با فساد را با هر کس و در هر موقعیتی باید جدی گرفت و ما همچنان منتظر صلابت اراده در مبارزه با فساد از هر سه قوه هستیم که البته مبارزه با فساد دست و دستمال پاک می‌خواهد.
نماینده بجنورد در ادامه بیان داشت: فردی می‌گفت در حضور رهبر انقلاب سخن از اقتصاد مقاومتی گفتم، رهبری فرمود هزار بار این سخن‌ها را از مسئولان شنیده‌ام، بروید عمل کنید.
جعفری عنوان کرد: کاش بودجه را بدون نفت می‌بستیم تا دشمنان بدانند که قامت برافراشته ملت انقلابی خم نمی‌شود و بنیان ایمانی آنها فرو نمی‌ریزد و احتمالاً به منظور کاهش وابستگی بودجه به نفت به عنوان مخالف کلیات لایحه بودجه در صحن صحبت کنم.
وی در پایان یادآور شد: کاش دولت در حذف یارانه پردرآمدها جدی و شجاع بود و ای کاش رئیس‌ جمهور همچون مذاکرات کارایی دستگاه دیپلماسی در سایر ابعاد را نیز وجهه همت قرار می‌داد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها