امروز : یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 25
۱۳:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 142865
تاریخ انتشار: ۹ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 45
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، ابراهیم عزیزی مسئول سازمان بسیج سازندگی کشور در جمع مدیران بسیج سازندگی سراسر کشور گفت: بسیج سازندگی از

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، ابراهیم عزیزی مسئول سازمان بسیج سازندگی کشور در جمع مدیران بسیج سازندگی سراسر کشور گفت: بسیج سازندگی از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از 65 هزار واحد اقتصاد مقاومتی با اتکاء به تفکر و روحیه بسیجی در کشور عملیاتی و اجرایی کرده است.
وی در ادامه افزود: این سازمان با تفکر و روحیه بسیجی هم در اقتصاد مقاومتی، هم در عرصه محرومیت زدایی و هم در حرکت های جهادی کارآمدی نظام را به اثبات رسانده است.
مسئول سازمان بسیج سازندگی کشور با اشاره به حرکت های جهادی در سراسر کشور، اظهار داشت: باید فعالیت های جهادی به سمت فعالیت های اقتصاد مقاومتی سوق داده شود، زیرا در حال حاضر باید در برابر هجمه های اقتصادی دشمن ایستادگی کنیم.
عزیزی تصریح کرد: گروه های جهادی باید در اقتصاد مقاومتی سهم خواهی کند، هر چند در این زمینه گام های موثری تاکنون برداشته اند، زیرا مقصد فعالیت آنها مناطق روستایی است که بیشتر فضای ایجاد تولید و اشتغال در آنجا اتفاق می افتد.
وی بیان کرد: یکی از اصول اقتصاد مقاومتی فعالیت در روستاها و مناطق محروم است تا به این وسیله مهاجرت معکوس انجام شود.
مسئول سازمان بسیج سازندگی کشور در پایان گفت: امروز نیز برای بیان دیدگاه ها و سیاست های بسیج سازندگی دور هم جمع شده ایم تا بتوانیم بهترین راهکارها را برای رسیدن به اهداف برسیم.
در این همایش راهبردها و برنامه های اصلی به منظور تحقق سیاست ها و اهداف کلان بسیج و بسیج سازندگی در عرصه های اقتصاد مقاومتی، محرومیت زدایی و اردوهای جهادی مورد نقد و بررسی قرار گرفت.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها