امروز : شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 16
۱۲:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 142876
تاریخ انتشار: ۹ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 12
به گزارش حوزه دولت پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دولت، هیأت وزیران مبلغ دو هزار میلیارد ریال برای تأمین تجهیزات ...

به گزارش حوزه دولت پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دولت، هیأت وزیران مبلغ دو هزار میلیارد ریال برای تأمین تجهیزات امدادی و آتش نشانی به منظور مقابله و آمادگی در برابر حوادث غیر مترقبه در اختیار سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور قرار داد.
براساس این گزارش، متن مصوبه هیأت وزیران به شرح زیر است:
1. مبلغ دو هزار میلیارد (000ر000ر000ر000ر2) ریال از محل منابع ماده (12) قانون تشکیل سازمان مدیریت بحران کشور و ماده (10) قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت، موضوع بند (ش) ماده (224) قانون برنامه پنجم توسعه (به نسبت مساوی)، برای تأمین نردبان و بالابرهای هیدرولیکی در شهرهای بالای دویست هزار نفر جمعیت، تأمین ماشین آلات امدادی و آتش نشانی، کمک به تکمیل و تجهیز ایستگاه‌های آتش نشانی در شهرهای زیر پنجاه هزار نفر و تکمیل سالن‌های چند منظوره مدیریت بحران به منظور ارتقای کیفیت خدمات و تجهیز اکیپ‌های امدادی در شهرها برای مقابله و آمادگی در برابر حوادث غیر مترقبه در اختیار سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور قرار می‌گیرد تا برابر قوانین و مقررات مربوط اقدام نماید.
2. سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور با هماهنگی سازمان شهرداری‌ها و دهیاری های کشور نسبت به تعیین سهم هر یک از استان‌ها و نحوه هزینه کرد اعتبار یادشده اقدام نماید.
3. سازمان یادشده نیز موظف است گزارش عملکرد اعتبار فوق را در پایان مقاطع سه ماهه به سازمان مدیریت و برنامه‏ریزی کشور ارسال نماید.
اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس‌جمهور این مصوبه را در روز دوم بهمن‌ماه امسال برای اجرا به وزارت کشور و سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور ابلاغ کرد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها