امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۱۰:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 142892
تاریخ انتشار: ۹ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 19
به گزارش حوزه مجلس پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، عبدالرضا عزیزی رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس در نامه‌ای خطاب به معاون اول رئیس جمهور بر ...

به گزارش حوزه مجلس پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، عبدالرضا عزیزی رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس در نامه‌ای خطاب به معاون اول رئیس جمهور بر ضرورت ارائه لایحه پیشنهادی دولت در مورد قانون مدیریت خدمات کشوری تاکید کرد و گفت: انجام این مهم یعنی دائمی‌شدن این قانون تحولی شگرف در عرصه مدیریت اداری کشور را منجر می‌شود.

متن نامه این نماینده به شرح زیر است:

جناب آقای جهانگیری

معاون اول محترم رئیس‌جمهور

سلام علیکم

پیرو نامه شماره 11773/50/د مورخ 28 اردیبهشت 93 و بازگشت به نامه شماره 24931 مورخ 7 خرداد 93 موضوع ضرورت ارائه لایحه پیشنهادی دولت در مورد قانون مدیریت خدمات کشوری مستدعی است دستور فرمایید در انجام مراتب، تسریع و لایحه مورد نظر به مجلس شورای اسلامی ارائه شود.

بدیهی است انجام این مهم (دائمی‌شدن این قانون) با توجه به بازخوردهای آن در زمان اجرا می‌تواند تحولی شگرف در عرصه مدیریت اداری کشور ایفا نماید، همانگونه که هرگونه خلل و تعلل در این زمینه (که انشالله همین تعاطی بیهوده مکاتبات برای ارائه لایحه از مصادیق آن نیست) می‌تواند بدنه اجرایی کشور را از توان لازم تهی سازد. از اینکه شخصاً عنایت می‌فرمایید سپاسگزارم.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها