امروز : جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 19
۱۵:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 142899
تاریخ انتشار: ۹ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 71
مجید نداف در گفت‌وگو با خبرنگار گروه جامعه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; گفت: نشست‌های بعد از جلسه کمیته تخصصی اشتغال در راستای رسیدن ...

مجید نداف در گفت‌وگو با خبرنگار گروه جامعه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; گفت: نشست‌های بعد از جلسه کمیته تخصصی اشتغال در راستای رسیدن به ایده& zwnj;های عملی برای اشتغالزایی جوانان به صورت مرتب در حال برگزاری است.

وی ادامه داد: کمیته تخصصی اشتغال هنوز به جمع بندی مناسبی برای ساماندهی به وضعیت اشتغال دست پیدا نکرده است و باید تبیین مقررات، آیین نامه‌ها و تدوین ایده‌های نو در دستگاه‌ها انجام شود تا بتوانیم با حل مشکل اشتغال در حوزه مسکن نیز فعالانه تر برخورد کنیم.

دبیر کار گروه اشتغال و مسکن وزارت جوانان اظهار داشت: متأسفانه هنوز در زمینه مسکن ابهامات زیادی وجود دارد و تا حل نشدن مشکل اشتغال، مشکل مسکن جوانان حل نخواهد شد.

نداف اظهار داشت: هم اکنون بیشترین تمرکز فعالیت‌ها در معاونت ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان برای برگزاری جشنواره ملی ازدواج و خانواده است که خوشبختانه استقبال خوبی از آن صورت گرفته است و امیدواریم در اسفندماه بتوانیم این جشنواره را به نحو مطلوبی برگزار کنیم.

وی افزود: چون این جشنواره در سطح ملی برگزار خواهد شد امیدواریم شأن این جشنواره را بتوانیم رعایت کنیم.

انتهای پیام/

 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار