امروز : دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 February 19
۲۳:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 142900
تاریخ انتشار: ۹ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 39
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،  سازمان غذا و دارو در اصلاحیه خود اعلام کرد: نام محصول Leonard اشتباهی و به دلیل تشابه ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،  سازمان غذا و دارو در اصلاحیه خود اعلام کرد: نام محصول Leonard اشتباهی و به دلیل تشابه اسمی با یک محصول غیر مجاز در گزارشهای واصله از سوی بازرسان یکی از دانشگاهها منتشر شده بود  لازم به ذکر است محصول نامبرده تمام مجوزهای لازمه را از سازمان غذا و دارو  اخذ کرده و هیچ مشکلی متوجه آن نیست.

سازمان غذا و دارو اضافه کرد: در خصوص اطلاع رسانی مورخ 5 بهمن سال جاری در پایگاه خبری سازمان غذا و دارو  به اطلاع می رساند کمپوت آناناس با نام تجاری Leonard دارای پروانه بهداشتی ورود از اداره کل فرآورده های غذایی، آرایشی و بهداشتی سازمان غذا و دارو بوده و این نام بنا بر گزارشهای واصله از سوی بازرسان یکی از دانشگاهها و به دلیل تشابه اسمی با محصول دیگری، درج شده است. لذا خواهشمند است تمام رسانه هایی که از مطلب مورد نظر استفاده کرده‌اند نسبت به انعکاس این خبر نیز اهتمام بورزند لازم به ذکر است محصول مذکور از فهرست اقلام غیر مجاز اعلام شده نیز حذف شده است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها