امروز : دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 February 19
۲۲:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 142901
تاریخ انتشار: ۹ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 20
جلال ملکی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس، با اشاره به اینکه در ساعت 22:35 شب گذشته آتش‌سوزی در مجتمع مسکونی واقع در خیابان دماوند به ...

جلال ملکی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس، با اشاره به اینکه در ساعت 22:35 شب گذشته آتش‌سوزی در مجتمع مسکونی واقع در خیابان دماوند به سازمان آتش‌نشانی اطلاع داده شد، اظهارداشت: به محض دریافت این خبر 3 ایستگاه آتش‌نشانی به همراه خودروهای تنفسی به محل آتش‌سوزی اعزام شدند.
وی تصریح کرد: محل آتش‌سوزی یک ساختمان 4 طبقه تک واحدی بود که در طبقه اول و در واحد 50 متری آن آتش‌سوزی گسترده‌ای صورت گرفته بود که دود آتش از طریق کانال کولر به پشت بام سرایت کرده و مشکلاتی را برای ساکنین سایر واحدهای مسکونی ایجاد کرده بود.
ملکی بیان داشت: دو نفر از ساکنین در طبقه دوم حبس شده بودند که در نهایت با تلاش ماموران آتش‌شنانی آتش کنترل و ایمن سازی محل صورت گرفت و عملیات در ساعت 23 و 45 دقیقه به پایان رسید.
وی همچنین با اشاره به انفجاری در ساعت 22:44 در یک مجتمع مسکونی در بلوار خلیج - خیابان هلال احمر، گفت: در این مجتمع مسکونی 5 طبقه 24 واحدی نیز انفجار گاز صورت گرفته بود که با توجه به آتش سوزی صورت گرفته 2 ایستگاه به محل اعزام شد.
ملکی ادامه داد: این انفجار باعث تخریب بخشی از دیوارهای سایر واحدهای مسکونی و شکسته شدن شیشه های واحدها شده بود که در نهایت با تلاش نیروهای آتش نشانی، آتش‌کنترل و مصدومان تحویل نیروهای اورژانس شدند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها