امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۲۱:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 142904
تاریخ انتشار: ۹ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 23
پرویز بهرامی در گفت‌وگو با خبرنگار بهداشت و درمان پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، اظهارداشت: 180 مقاله از سراسر کشور به دبیرخانه کنگره ...

پرویز بهرامی در گفت‌وگو با خبرنگار بهداشت و درمان پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، اظهارداشت: 180 مقاله از سراسر کشور به دبیرخانه کنگره ارسال شده است. که در طول 3 روز برگزاری کنگره 40 سخنرانی خواهیم داشت.

دبیر علمی و اجرایی یازدهمین کنگره بین‌المللی صرع گفت: این کنگره با هدف ارتقاء سطح علمی پزشکان در مورد بیماران مغز و اعصاب برگزار می‌شود.

وی افزود: گروه هدف این کنگره پزشکان عمومی و متخصصان مغز و اعصاب هستند و در این کنگره کارگاه آموزشی ویژه پرستاران نیز برگزار می‌شود.

این متخصص مغز و اعصاب ادامه داد: تجهیزات لازم جهت تشخیص و درمان و ایجاد مراکز جامع صرع گام مهمی در جهت افزایش سطح علمی در این زمینه است.

وی افزود: اگر به طور متوسط تعداد هر خانواده را 4 نفر در نظر بگیریم حدود 4 میلیون نفر به طور غیر مستقیم درگیر صرع هستند بنابراین باید جهت تشخیص و درمان این بیماران گام‌های موثری برداشته شود.

دبیر علمی و اجرایی یازدهمین کنگره بین‌المللی صرع خاطرنشان کرد: میهمانانی از آمریکا، کانادا، لبنان، ژاپن و کشورهای اروپایی در این کنگره حضور دارند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها