امروز : چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 17
۱۸:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 142912
تاریخ انتشار: ۹ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 49
به گزا رش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه اطلاع رسانی اداره کل تعزیرات حکومتی، فریبرز جوانشیری در رابطه با طرح نوروزی سازمان ...

به گزا رش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه اطلاع رسانی اداره کل تعزیرات حکومتی، فریبرز جوانشیری در رابطه با طرح نوروزی سازمان تعزیرات حکومتی گفت: در نوروز 94، سازمان تعزیرات حکومتی کشیکی برای طرح ویژه نوروز خواهد داشت که این طرح از 15 اسفند ماه آغاز و تا 15 فروردین 94 ادامهخواهد داشت.

وی افزود: در حال حاضر مقدمات این طرح فراهم شده و به تعزیرات حکومتی سراسر کشور برنامه‌هایی را ابلاغ کرده‌ایم تا برنامه‌ریزی‌های لازم را در این ایام انجام دهند و رؤسای شعب و مدیران دفاتر را انتخاب کنند، همچنین هماهنگی‌های لازم با اصناف و سازمان صنعت و معدن و تجارت و استانداری‌ها انجام شود.

مدیرکل هماهنگی امور استان‌های سازمان تعزیرات حکومتی خاطرنشان کرد: این کشیک‌ها در ایام تعیین شده هم به صورت گشت‌های سیار و هم به صورت گشت‌های ثابت هستند، در ایام مذکور گشت‌های سیار ما هر روزه در سطح بازار حضور خواهند داشت، شعب ثابت ما نیز از ساعت 8 صبح تا 9 شب در دفاتر محل خدمت خود حضور دارند، البته اگر بعد از 9 شب نیز نیاز به فعالیت شعب ثابت باشد محدودیتی وجود ندارد.

وی تصریح کرد: در واقع می‌توان گفت گشت‌های سازمان تعزیرات حکومتی در این ایام به صورت شبانه روزی فعالیت می‌کنند.

مدیرکل هماهنگی امور استان‌های سازمان تعزیرات حکومتی گفت: اگر پرونده‌ای در ایام طرح نوروزی تشکیل شود همان موقع رسیدگی و اجرا خواهد شد، در واقع به پرونده‌ها در ایام نوروز جداگانه رسیدگی می‌شود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها