امروز : سه شنبه ۵ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۰۰:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 142946
تاریخ انتشار: ۹ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 73
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در غزه، ظهر امروز چهارشنبه، حزب‌الله لبنان در عملیاتی منحصر به فرد و در کمینی حساب‌شده ...

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در غزه، ظهر امروز چهارشنبه، حزب‌الله لبنان در عملیاتی منحصر به فرد و در کمینی حساب‌شده و دقیق، یک کاروان ارتش رژیم صهیونیستی را منطقه «مزارع اشغالی شبعا» در شمال فلسطین اشغالی هدف قرار داد که با به هلاکت رسیدن دستکم پانزده نظامی صهیونیستی همراه بود.

گردان‌های قدس شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین عملیات تلافی جویانه مقاومت حزب الله لبنان علیه رژیم صهیونیستی را تبریک گفت.

یک منبع مسئول در گردان‌های قدس  در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در غزه، عملیات حزب الله را قهرمانانه توصیف کرد و گفت:این عملیات بار دیگر اعتبار مقاومت اسلامی در لبنان و قدرت آن بر به درد آوردن دشمن و بازدارندگی با وارد کردن ضربه‌ای محکم بر آن را به منصه ظهور گذاشت.

این منبع از تریبون پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از همه عواملی که این عملیات امنیتی پیچیده را طراحی و به اجرا گذاشتند و بالاخص سید حسن نصرالله ، دبیر کل حزب الله تقدیر کرد.

مسئول گردان‌های قدس تاکید کرد: عملیات حزب الله پیامی آشکار به دشمن اسرائیلی است و آن اینکه گزینه مقاومت تنها گزینه برای افسار بستن بر تجاوزات مستمر رژیم صهیونیستی در خاک فلسطین و سرزمین‌های عربی از جمله اراضی عزیز سوریه است.

دو جبهه مردمی و دموکراتیک برای آزادی فلسطین نیز با صدور بیانیه‌های جداگانه که نسخه‌های آن به دفتر پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در غزه رسیده است از عملیات قهرمانانه مقاومت حزب الله در جنوب لبنان استقبال کردند.

عملیات حزب الله نشان قدرت و اعتبار آن در پاسخ کوبنده به تجاوز صهیونیست‌هاست

جبهه مردمی فلسطین عملیات مقاومت را نشان اعتبار و قدرت حزب الله در پاسخ کوبنده به تجاوز صهیونیست ها دانست و گفت:عملیات حزب الله  اراده و شجاعت نیروهای مقاومت در برخورد با دشمن صهیونیستی و موجودیت غاصب آن بر خاک فلسطین و هر وجبی از خاک سرزمین های عربی را نشان داد.

جبهه مردمی فلسطین تاکید کرد عملیات حزب الله صرف نظر از اینکه پاسخی به جنایت دشمن صهیونیستی در ترور شش تن از مبارزان حزب الله بوده است، بیانگر و مجسم خط حزب الله در مقاومت است که در راستای مناقشه گسترده با رژیم اشغالگر صهیونیستی متوقف نمی‌شود.

ضرورت تشکیل جبهه متحد مقاومت برای وضع راهبرد جدید بازدارندگی در  همه سرزمین های اشغالی عربی

از سوی دیگر گردان‌های مقاومت ملی شاخه نظامی جبهه دموکراتیک برای آزادی فلسطین نیز عملیات قهرمانانه حزب الله لبنان در مزارع شبعا در جنوب لبنان را تبریک گفت.

این گردان‌ها در بیانیه‌ای تاکید کرد: عملیات مقاومت پاسخ طبیعی به جنایات اشغالگران صهیونیستی است که تازه ترین آن ترور مبارزان حزب الله و یک فرمانده ایرانی در قنیطره در جولان سوریه بود.

گردان‌های مقاومت ملی بر ضرورت تشکیل جبهه مقاومت یکپارچه و اتاق عملیات مرکزی یکپارچه برای وضع راهبرد جدید مقاومت در سرزمین‌های فلسطینی، لبنانی و عربی اشغالی در برابر رژیم صهیونیستی تاکید کرد.

نیروهای امت عربی و اسلامی در میدان مقاومت می مانند تا درس های سخت تر به اشغالگران بدهند

مشیر المصری، از رهبران جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) و نماینده این جنبش در مجلس قانون گذاری فلسطین نیز عملیات نظامی مبارزان حزب الله در مزارع شبعا را تبریک گفت و تاکید کرد: دشمن تنها زبان زور را می‌فهمد.

وی افزود: عملیات منحصر به فرد مقاومت حزب الله نشان دهنده شکننده و ضعیف بودن دشمن صهیونیستی و در مقابل قدرت مقاومت در دادن درس عبرت سنگین  و دردناکی به دشمن است.

المصری با اشاره به تلاش بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم اشغالگر در ترمیم چهره داخلی خود و کسب امتیاز در مبارزات انتخاباتی به قیمت ریخته شدن خون فلسطینیان، اعراب و مسلمانان گفت:این در حالی است که در اسرائیل آنهایی که به قیمت ریختن خون اعراب به دنبال پیشبرد اهداف انتخاباتی خود هستند نه تنها دچار ضرر و زیان سیاسی می شوند بلکه حیات سیاسی را کاملا ترک می کنند.

رهبر حماس گفت: مقاومت تنها گزینه راهبردی برای برخورد با دشمن صهیونیستی و دادن درس عبرت جدی به آن است.

المصری با خطاب قرار دادن نتانیاهو که به کشتار و خرابی غزه در جریان تهاجم 50 روزه اخیر خود به غزه افتخار کرده است گفت:تو غافلی که مقاومت حیفا و تل آویو را هدف قرار داده و در نبردی 51 روزه دوام آورده است.

وی افزود:مزخرفات نتانیاهو و سران دشمن صهیونیستی هرگز نمی‌تواند نیروهای امت عربی و اسلامی ما را از موضع خود عقب براند و بلکه آنها در میدان مقاومت و پایداری باقی می‌مانند تا درس های سخت و دردناک بیش‌تری به رژیم صهیونیستی بدهند.

انتهای پیام/ز

 

 

انتهای پیام/.

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها