امروز : پنجشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 22
۱۷:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 142949
تاریخ انتشار: ۹ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 16
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، یک معارض سوری روز چهارشنبه از تحویل مطالبات مخالفان در قالب طرحی ده ماده‌ای به

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، یک معارض سوری روز چهارشنبه از تحویل مطالبات مخالفان در قالب طرحی ده ماده‌ای به نماینده دولت سوریه خبر داده است. 

به گزارش خبرگزاری ریانووستی، این مذاکره‌کننده گفته مخالفان صبح چهارشنبه مطالبات خود شامل ۱۰ ماده را به دولت سوریه تقدیم کرده‌اند.

این مذاکره‌کننده گفته رایزنی درباره مفاد این طرح عصر امروز (چهارشنبه) و طی  نشستی با سرگئی لاوروف، وزیر خارجه روسیه مورد بحث قرار خواهد گرفت.

مسکو در حال حاضر میزبان نشستی جهت یافتن راه حل بحران ۴ ساله سوریه است. نشست مسکو اولین نشست برای بررسی بحران سوریه است بعد از کنفرانس سازمان ملل در ژنو برگزار می‌شود. آن نشست، بدون نتیجه پایان یافته بود.

این نشست که  روز دوشنبه آغاز شده و تا پنجشنبه ادامه خواهد یافت اکنون با حضور نمایندگان احزاب معارض سوری و استفان دی‌میستورا، فرستاده ویژه سازمان ملل در امور سوریه دنبال می‌شود.

در دو روز گذشته دیدارهایی بین گروه‌های معارض سوریه انجام شد و قرار است در روزهای ۲۸ و ۲۹ ژانویه دیدارهایی بین معارضان سوریه و هیئتی از دولت برگزار شود.

انتهای پیام/ا.

 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها