امروز : سه شنبه ۳ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 July 25
۱۷:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 14299
تاریخ انتشار: ۲۷ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۳:۲۷
تعداد بازدید: 127
جعفر قادری امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در شیراز اظهار داشت: این شکست‌ها و پیروزی‌ها اگر برای رضای خدا باشد در بطن خود پیروزی تمام‌عیار است و ...

جعفر قادری امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در شیراز اظهار داشت: این شکست‌ها و پیروزی‌ها اگر برای رضای خدا باشد در بطن خود پیروزی تمام‌عیار است و فعالیت‌ها اگر بر اساس رضای خدا و خدمت به مردم باشد به طور قطع نتیجه می‌دهد.

وی افزود: توفیق خدمت در زیر سایه نظام مردمسالاری جمهوری اسلامی تنها محدود به مسئولیت‌های اداری و سیاسی نیست و اگر کسی اهل تلاش و خدمت باشد عرصه برای کار بسیار است.

قادری ادامه داد: افرادی که در شورای شهر رای نیاورده‌اند، اعضای منتخب را تقویت کرده و با کمک فکری و انعکاس دیدگاه‌های خود کمک کنند مجموعه 21 نفره شورای شهر شیراز و سایر شهرها و روستاهای استان فارس در کار خود موفق باشند.

این مسئول خطاب به اعضای منتخب شوراهای اسلامی نیز توصیه کرد که آنچه در توان دارند را برای تحقق استانی پیشرفته و آباد و پاسخگویی به مردم انجام دهند.

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: بعد از تحقق حماسه سیاسی باید همگی کمک کنیم تا حماسه اقتصادی نیز در سال جاری محقق شود.

وی ادامه داد: تحقق حماسه اقتصادی با همدلی، همراهی و کمک به رئیس جمهور منتخب و اعضای شوراهای شهر و روستا امکان‌پذیر است.

قادری خاطرنشان کرد: این انقلاب متعلق به همگان است و تمام دیدگاه‌ها و سلایق سیاسی زیر چتر نظام در راستای آبادانی کشور فعالیت می‌کنند.

این مسئول با بیان اینکه یکی از مزیت‌های نظام جمهوری اسلامی مردمی بودن مسئولیت‌ها در آن است، اذعان داشت: اینکه مسئولیت‌های نظام ما بر اساس خواست مردم باعث می‌شود افرادی که در مسئولیت قرار می‌گیرند احساس تکلیف کرده با جدیت بیشتری کار کنند و ملاحظات و مطالبات مردم را مد نظر داشته باشند.

انتهای پیام/‌2448/ن30
برچسب ها:
آخرین اخبار