امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۰۸:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 143003
تاریخ انتشار: ۹ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 33
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، زمانی که فیلم سینمایی «محمد رسول الله(ص)» ساخته شد در کنار همه حواشی و آثاری که بر دنیای ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، زمانی که فیلم سینمایی «محمد رسول الله(ص)» ساخته شد در کنار همه حواشی و آثاری که بر دنیای اسلام و برداشت جهانیان از آخرین دین الهی و فرستاده خدا داشت، یک نام را هم بر سر زبان ها انداخت؛ «مصطفی عقاد» کارگردانی سوری که در سینمای هالیوود رشد یافت و بیش از 20 فیلم هم در آمریکا ساخت ولی دو فیلمی که او را مشهور کردند «محمد رسول الله(ص)» و «شیر صحرا» بودند.
البته علاقمندان حرفه ای سینما عقاد را به فیلم های مستندش هم می شناسند مانند فیلمی که زندگی جمال عبدالناصر را روایت می کرد.

در مورد فیلم محمد رسول الله(ص) حواشی زیادی برای عقاد و سازندگانش به وجود آمد؛ از جمله این حواشی می توان به زمان زیاد مذاکره با مسئولان مذهبی به منظور توافق برای ساخت فیلم بود که بیش از مراحل تولید زمان برد.

«گفت و گو با مصطفی عقاد» گفت وگوی نویسندگان مجله سوره یعنی نادر طالب زاده، مسعود فراستی و شهید سید مرتضی آوینی با مصطفی عقاد، کارگردان فیلم های عمر مختار و محمد رسول الله(ص) است.

این گفتگو برای پخش از شبکه افق سیما در روز پنجشنبه 9 بهمن ساعت 18 در نظر گرفته شده است.

تکرار این برنامه نیز روز بعد ساعت 14 پخش خواهد شد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار