امروز : دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 February 19
۲۰:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 143017
تاریخ انتشار: ۹ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 124
به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، اداره سانسور پاکستان علت توقیف این فیلم اکشن هندی را، ضد پاکستانی بودن آن اعلام کرده است. رسانه های گروهی پاکستان می ...

به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، اداره سانسور پاکستان علت توقیف این فیلم اکشن هندی را، ضد پاکستانی بودن آن اعلام کرده است.

رسانه های گروهی پاکستان می نویسند داستان «کوچولو» علیه ملت و دولت مردان این کشور است و حکایت از موضع منفی هندی ها نسبت به پاکستان می کند.

داستان فیلم در باره یک افسر ضد جاسوسی هند با بازی اکشی کومار است که به مقابله با تروریست هایی می پردازد که قصد انجام عملیات مرگبار تروریستی در نقاط مختلف هند را دارند.

رئیس یکی از این گروه های تروریستی یک مرد پاکستانی است که نقش او را رشید نظر بازیگر سینمای پاکستان بازی کرده است. در پاکستان مطالبی هم علیه این بازیگر نوشته شده است.

اما نیراج پاندی کارگردان فیلم ضد پاکستانی بودن «کوچولو» را رد کرده و می گوید:« این فیلم ضد تروریست است و نه ضد پاکستان. مشکل تروریسم این روزها یک مشکل بین المللی است و اختصاص به یک کشور خاص ندارد. در داستان فیلم ما دو تروریست داریم، که یکی از آن ها هندی و دیگری پاکستانی است. پس این ادعا که فیلم ضد پاکستانی است، ادعای درستی نیست.»

در این اکشن دلهره آور، کی کی منون بازیگر هندی هم در نقش رئیس یکی از این گروه های تروریستی بازی کرده که به هم کاری با تروریست پاکستانی می پردازد.

سازندگان «کوچولو» از ممنوعیت نمایش عمومی آن در پاکستان ابراز ناخشنودی کرده و می گویند امیدوار هستند شرایط و امکان اکران عمومی آن در کشور همسایه فراهم شود.

بحث و جنجال مربوط به «کوچولو» در حالی تیتر اول رسانه های عمومی دو کشور شده، که صنعت سینمای هند از دو دهه فبل پیشگام تحول در روابط سرد کشورهای هند و پاکستان بوده است.

«کوچولو» این هفته در هند اکران عمومی شد و با یک افتتاحه خوب، نمایش خود را در حدود 3 هزار سالن سینما آغاز کرد.

انتهای پیام

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها