امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۲۰:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 14303
تاریخ انتشار: ۲۷ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۳:۲۷
تعداد بازدید: 126
نادر قاضی‌ پور نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با بیان اینکه ...

نادر قاضی‌ پور نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با بیان اینکه مشارکت 72 درصدی مردم در انتخابات دشمنان انقلاب اسلامی را مایوس کرد، گفت: ملت ایران با تمکین به مطالبه مقام معظم رهبری برای مشارکت گسترده در انتخابات ریاست‌جمهوری ولایتمداری خود را ثابت کردند.

وی با بیان اینکه رای به هر 6 نامزذ انتخابات رای به نظام اسلامی و انقلاب اسلامی بوده است، تاکید کرد: توصیه مقام معظم رهبری به دولت منتخب مبنی بر اینکه اکنون وقت اقدام است، مطالبه ملت ایران از آقای روحانی است، لذا آقای روحانی با توجه به مشکلات اقتصادی موجود باید برای کاهش تورم و فشارهای اقتصادی به مردم تلاش کند.

قاضی‌پور با بیان اینکه مردم حماسه سیاسی را خلق کردند و اکنون آقای روحانی باید برای خلق حماسه اقتصادی اقدام کند، تاکید کرد: بنا به توصیه مقام معظم رهبری انتظار می‌رود رئیس جمهور منتخب تا زمان تنفیذ در فرصت باقیمانده برای خلق حماسه اقتصادی برنامه ریزی کند.

نماینده مردم ارومیه در مجلس با بیان اینکه وقت رجز خوانی نیست و همه باید به رئیس‌جمهور برای تحقق حماسه اقتصادی کمک کنند، افزود: همه باید به توصیه مقام معظم رهبری مبنی بر کمک به دولت، توجه داشنه باشند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها