امروز : جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 23
۱۸:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 14304
تاریخ انتشار: ۲۷ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۳:۲۷
تعداد بازدید: 63
به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، دبیرخانه تشکل‌های اسلامی سیاسی دانشگاه آزاد با صدور بیانیه‌ای خلق حماسه سیاسی در ...

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، دبیرخانه تشکل‌های اسلامی سیاسی دانشگاه آزاد با صدور بیانیه‌ای خلق حماسه سیاسی در 24 خرداد را به ملت ایران تبریک گفت.

این تشکل دانشجویی با اشاره به اینکه انتخابات نشانه شور و امید ملت ایران است، تصریح کرد:  بی‌تردید فرصتی مغتنم برای ملت و رئیس جمهور منتخب است تا در سایه این حضور پر شور حماسه اقتصادی مد نظر مقام معظم رهبری را رقم زند. صد البته حل چالش‌های اقتصادی پیش‌رو تنها با ایجاد حماسه اقتصادی که از سوی دولتمردان رقم خواهد خورد، میسر خواهد شد و این مشارکت گسترده که همراه با حضور سلایق گوناگون بوده، می‌تواند ظرفیت‌های  فراوان ملت ایران در حوزه‌های اقتصادی، فرهنگی و سیاسی را منصه ظهور رساند.

دبیرخانه تشکل‌های اسلامی سیاسی دانشگاه آزاد، این حضور گسترده و امید بخش پاسخی قاطعانه به یاوه گویی‌های معاندین و دشمنان ملت ایران بود که از ماه‌های گذشته با استفاده از انواع رسانه‌های جمعی در صدد تضعیف روحیه ملت ایران اسلامی بودند و همواره با استفاده از انواع روش‌های پروپاگاندا پروژه تشویق عدم حضور مردم ایران در پای صندوق‌های رای را دنبال می‌کردند.

این بیانیه تأکید کرد که با حضور میلیونی امت اسلامی در پای صندوق‌های رای یک بار دیگر  ملت بزرگ ایران نشان داد همچنان در مسیر انقلاب 57 گام بر می‌دارد.

دبیرخانه تشکل های اسلامی سیاسی دانشگاه آزاد اسلامی این حضور پرشور و خلق حماسه سیاسی را به رهبر فرزانه انقلاب، ملت غیور و همیشه در صحنه انقلاب اسلامی و به حسن روحانی که منتخب ملت ایران در این انتخابات است تبریک گفته و از خداوند منان موفقیت وی را در طول 4 سال پیش رو مسئلت کرد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها