امروز : یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 February 18
۱۰:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 143042
تاریخ انتشار: ۹ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۱۳:۱۴
تعداد بازدید: 114
نادر قاضی‌پور نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با ...

نادر قاضی‌پور نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به جایگزینی غلامعلی خوشرو به جای سعید ابوطالب به عنوان نماینده ایران در سازمان ملل گفت: علیرغم اینکه در مذاکرات ایران با آمریکا حرف از مذاکرات برد - برد به میان می‌آ‌ید اما ما بردی در این مذاکرات برای خود ندیدیم.

وی با بیان اینکه عدم توفیق در معرفی ابوطالبی به عنوان سفیر ایران در سازمان ملل یک برد برای آمریکا به شمار می‌رود، افزود: بنا بود تا حمید ابوطالبی به عنوان سفیر ایران در سازمان ملل انتخاب و در مذاکرات روی این موضوع نیز بحث و توافق شود اما در نهایت غلامعلی خوشرو انتخاب شد و این نشان می‌دهد که آقایان که دیپلماسی غربی را خوب بلدند باید در آن اندیشه کنند.

دبیر فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس اظهار داشت: مگر ما سرباز امام و ولایت نیستیم و مگر امام نگفت که آمریکا شیطان بزرگ است پس قدم زدن آقای ظریف و اینگونه رفتارها با شیطان بزرگ چه مفهومی دارد و چه اهدافی را دنبال می‌کنیم؟

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، روز گذشته اعلام شد که غلامعلی خوشرو سفیر فعلی ایران در سوئیس به عنوان سفیر ایران در سازمان ملل انتخاب شده است؛ این در حالی است که پیش از این سعید ابوطالبی برای این امر انتخاب شده بود که با مخالفت آمریکا همراه شد.

انتهای پیام/

 

 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار