امروز : شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 24
۱۸:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 14305
تاریخ انتشار: ۲۷ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۳:۲۷
تعداد بازدید: 109
فاطمه آلیا عضو شورای مرکزی جبهه پایداری در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در خصوص حضور 72 درصدی مردم در ...

فاطمه آلیا عضو شورای مرکزی جبهه پایداری در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در خصوص حضور 72 درصدی مردم در انتخابات ریاست جمهوری 92 ضمن تبریک به مقام معظم رهبری به دلیل این پیروزی بزرگ در روز 24 خرداد به توصیه حضرت امام مبنی بر پشتیبانی از ولایت‌فقیه اشاره کرد و اظهار داشت: علی‌رغم همه فشارها و اتهامات بیگانگان و وابستگان داخلی‌شان درباره شبهه تقلب، ما پس از فتنه 88 شاهد انتخاباتی کاملا آزاد بودیم.

آلیا با اشاره به تهمت ناجوانمردانه تقلب به نظام جمهوری اسلامی و تشریفاتی و مهندسی شدن قلمداد کردن رای مردم در سال 88 خاطرنشان کرد: حماسه 24 خرداد همه این افراد را ناکام کرد.

ایران عضو مؤثر جبهه جهانی مقاومت

عضو شورای مرکزی جبهه پایداری با اشاره به تعداد آرای آقای روحانی ادامه داد: این موضوع مسئولیت رئیس جمهور منتخب را مضاعف می‌کند که علی‌رغم مطالبه رای‌دهندگان به وی، به عنوان رئیس جمهور به مطالبه همه ملت توجه داشته باشد که بخش عمده‌ای از آن نیز درخواست مردم برای عدم سازش و مماشات است.

وی عزت، حکمت و مصلحت و پایداری در حقوق اساسی ملت ایران را از مطالبات مردم از رئیس جمهور آینده برشمرد و افزود: جمهوری اسلامی باید به عنوان عضو مؤثر جبهه جهانی مقاومت مطرح باشد.

آلیا تصریح کرد: یکی دیگر از مطالبات مردم از آقای روحانی حمایت از سوریه و کشورهایی است که در آن بیداری اسلامی اتفاق افتاده و این موضوع نباید تحت عنوان آشتی و یا خوش‌خیالی مورد خدشه قرار گیرد.

عضو شورای مرکزی جبهه پایداری با بیان اینکه رئیس جمهور وظیفه دارد برنامه‌های بالادستی نظام را با شیوه‌های درست در جهت رفع مشکلات مردم به کار گیرد، خاطرنشان کرد: عده‌ای هرگاه نتیجه انتخابات مطابق میلشان باشد، می‌گویند که انتخابات دموکراتیک و آزاد است و اگر مردم به فرد دیگری رأی دهند، مدعی عدم سلامت انتخابات می‌شوند از این رو کسانی که سال 88 به نظام شبهه تقلب زدند باید آن را جبران کنند.

محافظت از 260 هزار رای بیشتر روحانی/ ادعای فتنه‌گران خنثی شد

وی در همین زمینه به لزوم نقش‌آفرینی هاشمی و خاتمی اشاره کرد و افزود: همین دولت که فتنه‌گران آن را متهم به تقلب و دروغ کرده‌اند، از 260 هزار رای روحانی به خوبی محافظت کرد.

آلیا تاکید کرد: با همان سازوکاری که آقای احمدی‌نژاد رئیس جمهور شد و فتنه‌گران آن را متهم به تقلب کردند، روحانی نیز در همین سازوکار رئیس جمهور شد، لذا مردم با حضور خود در 24 خرداد خط بطلانی بر این یاوه‌گویی‌ها کشیدند و با حضور پر رنگ خود ادعای فتنه‌گران در سال 88 را خنثی کردند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها