امروز : یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 25
۰۸:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 143051
تاریخ انتشار: ۹ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۱۳:۱۴
تعداد بازدید: 53
به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، آمارهایی که از پزشکی قانونی کشور به دست امده نشان می‌دهد که در 7 ماه ...

به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، آمارهایی که از پزشکی قانونی کشور به دست امده نشان می‌دهد که در 7 ماه ابتدایی امسال 1125 نفر از شهروندان ایرانی بر اثر سوختگی جان خود را از دست داده‌اند.

بر اساس این آمارها نسبت کشته‌ها میان مردان و زنان تقریبا مساوی بوده و 569 زن و 556 مرد در این مدت 7 ماهه جان خود را به علت سوختگی از دست داده‌اند.

در این هفت ماه مرگ‌های بر اثر سوختگی در کهگیلویه و بویراحمد صفر بوده و هیچ فردی به علت سوختگی در این استان جان خود را از دست نداده است.

بعد از کهگیلویه و بویراحمد، استان‌های چهارمحال و بختیاری با یک و استان سمنان با 3 مورد کمترین میزان مرگ بر اثر سوختگی را به خود اختصاص داده‌اند.

اما در مقابل در استان تهران 157 نفر جان خود را به علت سوختگی از دست داده‌اند که این عدد بیشترین مرگ بر اثر سوختگی در کشور محسوب می‌شود.

بعد از تهران، استان اصفهان با 135، خراسان رضوی و خوزستان هر یک با 100 و آذربایجان شرقی با 83 مورد در رتبه‌های بعدی قرار دارند.

در تهران اما تعداد مردانی که بر اثر سوختگی جان خود را از دست داده‌اند 2 برابر زنان است بطوریکه 103 مرد و 54 زن در 7 ماه به علت سوختگی فوت شده‌اند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها