امروز : یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 21
۰۵:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 143059
تاریخ انتشار: ۹ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۱۳:۱۴
تعداد بازدید: 147
سیدمهدی هاشمی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به

سیدمهدی هاشمی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به جایگزینی خوشرو به جای ابوطالبی به عنوان نماینده ایران در سازمان ملل، گفت: انتظار ما از دولت و وزارت امور خارجه این بود که تدبیری که در مورد انتخاب حمید ابوطالبی به عنوان نماینده ایران در سازمان ملل اندیشیده شده بود و اصرارهای دولت بر این تصمیم مورد پیگیری قرار داده و از موضع خود عقب‌نشینی نمی‌کرد.

وی افزود: آفت هر تصمیم؛ تردید، تغییر و تأخیر است. آقایان دولت تدبیر باید در تصمیمات خود از این موارد جلوگیری کنند تا آفتی به تصمیمات آنها وارد نشود و اگر در خصوص این آفت‌ها اقدامی داشته باشند حداقل اقدام خود را توجیه کنند.

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس اظهار داشت: دولت تدبیر باید جسارت خود را در تصمیمات افزایش دهد و این جسارت باید تدبیر، تعقل و تعهدهایی که به ملت دارد باشد.

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، روز گذشته اعلام شد که غلامعلی خوشرو به عنوان سفیر ایران در سازمان ملل انتخاب شده و این در حالی است که پیش از این حمید ابوطالبی برای این کار انتخاب شده بود و با  مخالفت آمریکا دولت گرینه خود را تغییر داد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها